Святослав Коростелев

Про компанію

Компанія «Аверс-центр» існує на ринку більше 20 років. Ми одними з перших почали займатися установкою на автомобілі додаткового обладнання.

Одним з напрямків розвитку компанії в 2005 році став тюнінг автомобілів в престиж-сегменті. У 2008 ми відкрили найбільше в Україні виробництво замкнутого циклу з переобладнання преміум-авто. Це дозволило стати лідером ніші і знаковим гравцем на ринку СНД і Західної Європи.

Під управлінням провідного керівника компанії, Святослава Коростельова, реалізовані рішення «Аверс Центр» набули бездоганної репутації серед бізнесменів, політиків, публічних осіб України та Європи.

Отримати консультацію

З установки в ньому обладнання і почалася діяльність нового підрозділу. На момент зародження тюнінг-центр мав у штаті всього дві людини (менеджер і механік), потім з’явилися аудіо-інсталятор, бригада з пошиття. У своєму русі до наших сьогоднішніх сервісів співробітники починали з елементарного: виготовлення настилів, підлог, килимів, покриттів, монтажу сидінь, їх доопрацювання. Спочатку мова йшла про вдосконалення обладнання салону, його доведенню під вимоги замовника. Це були роботи, які не були комплексними проектами.

Ми давно переросли цей рівень сервісу, і «Аверс-центр Тюнінг» став самостійною компанією – одним з лідерів на українському ринку послуг з переобладнання, реставрації та відновленню автомобілів. Сьогодні основними напрямками нашої діяльності є: обладнання автомобілів-офісів з VIP-салонами, оснащеними всім необхідних для роботи в русі, спілкування з партнерами по бізнесу та відпочинку; підготовка машин, призначених для подорожей, з бортовими системами навігації та розваг в дорозі; створення ексклюзивних салонів в автомобілях представницького класу; відновлення неповторних, оригінальних інтер’єрів ретро-екіпажів; інсталяція високоякісних мультимедійних автомобільних систем. Ми займаємося також зміною екстер’єру та інтер’єру серійних машин, оснащенням їх навігаційним обладнанням, охоронними комплексами і системами сигналізації, комплектами мобільного зв’язку, будь-яким додатковим обладнанням та аксесуарами.

Команда Аверс-Центр

В даний час «Аверс-центр» успішно працює в преміум-сегменті ринку автомобільних сервісів і домігся серед його гравців репутації передової фірми. Центр зарекомендував себе як творчий, ініціативний, високопрофесійний, серйозний і чесний партнер, який здатний виконати будь-яке замовлення. Компанія займається, переважно, дорогими, високотехнологічними і складними проектами. Але це зовсім не означає, що ми маємо справу лише з автомобілями представницького і королівського класів. Головне не платформа, а рівень проекту, його ексклюзивність та комплексний характер. Наші майстри готові зробити для вас все можливе і навіть те, що здається неймовірним.

Компанія розвивається буквально кожен день, зростає її матеріальна база, розширюються виробничі потужності, приймаються на роботу нові співробітники. Наш персонал – кваліфіковані інсталятори і інженери, менеджери та дизайнери, конструктори, макетники і спецаліст пошиття. Рівень працюючих у нас фахівців, їх кваліфікація постійно підвищуються в повсякденній практичній роботі, за рахунок участі в спеціалізованих семінарах, виставках і авто-шоу, автозвукових змаганнях. Так з’являються, накопичуються напрацювання, випробувані, перевірені технічні та технологічні рішення, набувається неоціненний досвід реалізації великих, складних, комплексних проектів. Ми пишаємося своєю командою, в якій кожен є професіоналом, майстром своєї справи, і вважаємо її найсильнішою в столиці, в країні. Кращим доказом цього є наші проекти – самі цікаві роботи по тюнінгу салону та інсталяції автомобільних мультімедіасістем.

Наша мета – стати найкращою в Україні компанією з тюнінгу автомобілів, і ми робимо все для цього. Наш девіз не той, давно відомий, що «клієнт завжди правий». Це очевидно, а значить, надто банально. У нас замовник повинен отримати повний, замкнутий цикл обслуговування в атмосфері довірчого, ділового співробітництва і, якщо хочете, дружньої участі. Доручивши нам свого улюбленого «залізного коня», його господар повинен відчувати себе так само комфортно, немов той як і раніше знаходиться в своїй «стайні», і з ним не може статися нічого непередбаченого.

Ми готові задовольнити потреби успішного, що відбувся людини, який добре собі уявляє, за що платить гроші. Стратегія розвитку компанії – зайняти на ринку автосервісу сегмент преміум-класу. Це комерційні, дорогі, високоякісні і складні комплексні проекти, які вимагають від наших фахівців професіоналізму, акуратності і пунктуальності навіть в дрібницях. Звичайно, це самі трудомісткі і найвідповідальніші роботи. Права на помилку просто немає, адже доводиться мати справу з дорогими і дуже дорогими машинами. Але це і найцікавіші для справжнього майстра автомобілі і проекти, кожен з яких індивідуальний.
Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль став таким, яким ви хотіли б його бачити, і навіть краще – довірте його нам!

Заповніть форму замовлення, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни