Avers Travel сервiс

Ви дуже зайнята людина і часто у вас просто немає часу зайнятися своїм автомобілемем: віддати його на техобслуговування, зробити профілактику кузова і салону, усунути накопичені дрібні дефекти. Але ось зручний момент, ви їдете у відпустку, подорож або в ділову поїздку. Не залишайте свого «залізного друга» на стоянці або в гаражі, доставте автомобіль до нас і по поверненню ви знайдете його у відмінній формі.

Наші фахівці виконають повне технічне обслуговування вашого автомобіля, за допомогою спеціального стендового обладнання зроблять діагностику двигуна, ходової, основних вузлів, агрегатів і замінять несправні, які відслужили свій термін вузли та деталі.

Вони усунуть дрібні пошкодження кузова і підфарбують його, відремонтують або замінять пошкоджені деталі кузова або в салоні. Виконають хімчистку салону, відполірують лаково-барвисте покриття. Якщо в цьому є необхідність і за вашим бажанням наші майстри оновлять заводський інтер’єр або взагалі змінять дизайн салону, перешиють його шкірою і алькантарою, пошиють новий комплект килимків.

Можливо, вас давно не влаштовує якість звучання штатної аудіосистеми, але, знову ж таки, все не вистачало часу цим зайнятися. Давайте зробимо це зараз. Ми виконаємо шумоізоляцію кузова, модернізує заводську систему озвучування або побудуємо нову аудіо-, мультимедійну систему на якісних компонентах.

Якщо ви залишаєте у нас автомобіль на час своєї поїздки для техобслуговування, профілактики та інших робіт, до ваших послуг безкоштовна мийка і безкоштовна стоянка. У разі необхідності ми безкоштовно доставимо вас в аеропорт «Бориспіль» або на залізничний вокзал.

Розумно використовуйте час своєї відсутності, поки вам не потрібен автомобіль. Довірте його нам, скористайтесь сервісом Avers-travel!

Відправити заявку