Установка акустики

Ви звикли до прослуховування музики на високоякісної стереосистеми вдома або дивитися фільм на домашньому кінотеатрі, що володіє якісним звуком і хочете, щоб атмосфера в вашому автомобілі була з ними схожа? Тоді установка акустичних систем Hi-Fi або High End рівня з безкомпромісним звуком, проведена нашими фахівцями, буде повністю відповідати Вашим запитам та можливостям.

Надіслати заявку

Установка акустики від Аверс-Центр

Тюнинг Dodge Charger
Установка акустики в авто
Надіслати заявку

Часто людина, що придбала дуже дорогий автомобіль, може скоро розчаруватися в його аудіооснащеніі. Проблема в тому, що за свої гроші майбутній автовласник не отримує бажаного якості звучання штатної автоакустики.

Так, звичайно, такі світові автобренди, як Mercedes, Bentley, Maserati, Aston Martin випускають з заводу свої дітища, оснащені відмінними системами звучання, виробництва Bose, Mark Levinson.Однак, у своїй переважній більшості, виробники автомобілів ооснащают свої машини аудіосистемами, що володіють скоріше середнім, або навіть компромісним рівнем звучання. Саме в таких випадках установка акустичних систем довіряється фахівцям тюнінг компаній.

Установка акустики в авто

Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-які завдання: від доопрацювання штатної аудіосистеми до проектування і установки нової акустичної системи високого класу. Вони підберуть всі компоненти, встановлять і налаштують їх. Ви отримаєте чистий потужний звук і відео високої якості. Попередні консультації по установці автозвуку в можна отримати по телефону або відправивши заявку.

Надіслати заявку
Установка акустических систем

ПОСЛУГИ З ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОЗВУКУ І МУЛЬТИМЕДІА:

– модернізація штатної аудіосистеми (заміна та додавання окремих компонентів);
– підвищення потужності аудіосистеми (установка підсилювача);
– повна заміна всіх компонентів;
– проектування і монтаж нової системи звуку;
– проектування і монтаж нової системи звуку;
– установка сабвуфера;
– виготовлення ексклюзивних захисних грилів;
– автомобільні кінотеатри – розгорнута в салоні мультимедійна (аудіо / відео) система, з навколишнім звуком Dolby Digital 5.1.

Ексклюзивні захисні грилі – це аксесуар в салоні. Як годинник на руці людини і, часом, як дорогий швейцарський годинник. Або як вдало підібраний краватку, який підтримує, підкреслює стиль костюма. Вони вносять в дизайн салону свій колорит. Те, чого не можуть забезпечити в інтер’єрі сидіння, торпедо, карти дверей або стелю зі своїми елементами оформлення. Грилі відносяться до тих деталей, які підкреслюють індивідуальність салону, власника машини. Щось розповідають про нього, його характер, звички, смаки.

Процес установки акустики

Як правило, акустичні системи являють собою програвач, сабвуфер, кілька середньо- і високочастотних динаміків, розташованих в салоні автомобіля.

У найпростіших системах використовується один підсилювач, сигнал з якого надходить на фронтальні динаміки за допомогою кросовера і з окремого виходу – в сабвуфер. Залежно від запитів замовника і його фінансових можливостей, можна підібрати акустику будь-якої складності.

Апаратура класу High End є найдорожчою і якісною. Кожен канал в акустичних системах такого класу посилюється окремо, а в комплекті часто поставляється пара сабвуферів замість одного. Підсилювач для системи подібного класу варто підбирати ретельно, щоб не зіпсувати загальне звучання.

Акустика в авто

Розрізняють два основних види автомобільних акустичних систем – тилову і фронтальну. Перша виграє по звуку на задньому сидінні, а друга – відповідно попереду. Если автовласнік любити пасажирське сидіння такоже, як и водійське – різниці в звуці буті не винних. В такому випадку динаміки встановлюють і фронтально, і ззаду, з можливістю відключення однієї з них.

Установка акустичної системи – процес копіткий і ретельний. Він вимагає досить багато часу і сил, тому доручити його краще професіоналам. Багато замовників хочуть поміняти акустику в новому автомобілі, і в цьому випадку в ті ж місця монтується більш якісна апаратура. З «Аверс-центр» можливо все – від заміни комплектуючих до розробки власного проекту.

Надіслати заявку