Установка мониторов в авто

Установка автомобільних моніторів

Наша компанія займається створенням автомобілів, які можуть послужити своїм власникам, як в робочих цілях, так і під час подорожей і відпочинку. Для цих цілей дуже часто ми пропонуємо встановити в салоні автомобільні монітори. Крім того, такі авто не рідко оснащуються автомобільними перегородками, основною метою яких є розділення пасажирського і водійського відсіків. При цьому в практиці нашої компанії, авто монітор широкого формату, з максимальною межею діагоналі в 30 дюймів, є практично невід’ємною частиною робіт такого плану. Встановлений монітор в автомобіль, як правило, висувний, за рахунок механічного електроприводу, що дає можливість сховати такий авто монітор всередині перегородки і, при необхідності висунути назад в робоче положення. Установка монітора в авто може супроводжуватися його декоруванням, із застосуванням таких матеріалів як шпон натурального дерева, натуральна високоякісна шкіра і алькантара.

Надіслати заявку

Установка автомобільних моніторів від Аверс-Центр

Установка автомобильных мониторов
Надіслати заявку
Установка мониторов в авто

У практиці нашої компанії є ще кілька варіантів того, як можна розташувати монітор в авто. Крім вищеописаного установка монітора в авто може бути в наступних виконаннях:
– автомобільні монітори, що кріпляться до стелі;
– авто монітор, вмонтований на кронштейн в проміжку передніх сидінь або ззаду них;
– монітор в авто, інстальований в двері багажного відділення;
– монітор в підголовник.

Автомобильные мониторы

Слід зазначити, що встановлений монітор в автомобіль кожного з цих варіантів виконання має свої обмеження діагоналі. Наприклад, як було сказано раніше, автомобільні монітори, монтовані в перегородку, можуть бути з діагоналлю не більше 30 дюймів. Авто монітор, прикріплений до стелі може володіти діагональ. 15-20 дюймів. Встановлений монітор в підголовник, а також кріпиться на кронштейн між передніх сидінь – до 10 і 15 дюймів відповідно. Монітор в авто, вмонтований в двері багажника, може досягати і 22 дюймів в діагоналі, в залежності від типу автомобіля.

 

Автомобільні монітори всіх варіантів виконання наші фахівці можуть оснастити пультами дистанційного керування і бездротовими навушниками, в залежності від побажань замовника. Також, для більш комфортного використання, ми можемо організувати висновок звуку на Вашу автомобільну аудіосистему.