Установка автосигнализаций

Установка автосигналізацій

Установка автосигналізації це найперше і найважливіше, що Ви можете зробити для охорони свого автомобіля. Зараз існує дуже багато різних видів сигналізацій на авто з різноманітним функціоналом. Крім основних, охоронних властивостей, автосигналізація має ще ряд всіляких додаткових функцій, таких як пошук автомобіля на великій стоянці, автозапуск двигуна, відкриття / закриття дверей, вікон і т.д.

Надіслати заявку

Хороша автосигналізація повинна не просто закривати двері без постійної участі ключа в замковій щілині, але повинна повідомляти й захищати автомобіль від незаконного проникнення в салон зловмисників, а також обов’язковим захистом від несанкціонованого викрадення вашого авто.

Ми встановлюємо будь-які автосигналізації від звичайних моделей з простим набором функцій, до найбільш “просунутих” з GSM / GPS модулями, функціями автозапуску двигуна та турботаймером. Наші майстри мають досвід роботи більше 15 років. Це важливо, адже якість роботи автосигналізації багато в чому залежить від досвіду початківець установник навіть найнадійнішу сигналізацію може встановити неграмотно, задати їй невірні настройки і вона буде «глючити».

Установка сигнализации

Наша компанія з радістю підбере для вас сигналізацію відповідно до бюджету, яким ви маєте в своєму розпорядженні та вимогами до безпеки, які вам необхідні.

Так само, для посилення захисту автомобіля сигналізацією, можна додатково встановити механічні або електронні іммобілайзери, що потребують більше часу у зловмисника для спроби викрадення автомобіля, а вам дасть додатковий час для того щоб встигнути захистити свій автомобіль.

Автомобілі викрадали у всі часи, недарма цей бізнес процвітає і до цього дня. Сигналізація покликана відлякувати викрадачів і інформувати власника про «замах» на його машину.

Установка сигнализации на авто

Види пристроїв та принцип дії

При спрацьовуванні сигналізації автомобіль подає світлові та звукові сигнали, а також посилає сигнал тривоги на пульт. За порядком «стежать» спеціальні датчики, крім того в багатьох моделях включена можливість дистанційного запуску двигуна, управління дзеркалами, склопідйомниками і багато іншого.

установка сигналізацій
Сигналізація просто необхідна в нашій країні, де відсоток викрадень досить високий. Багато грабіжники проникають в салон заради магнітоли та інших цінних речей, і про це можна дізнатися з пульта, перебуваючи в радіусі дії радіосигналу. Заводські сигналізації не завжди мають необхідний набір функцій і не відповідають усім вимогам, тому багато хто звертається за допомогою до фахівців.

Установка автосигнализации

На ринку даного сегмента можна знайти тисячі різних видів сигналізацій за досить помірними цінами. Багато в чому вони відрізняються технічними характеристиками та набором функцій, що і визначає вартість. З метою посилення рівня захисту ставлять іммобілайзери механічного або електронного типу, що збільшує шанси зловити злочинця.

Установка сигналізацій – мала частина того, що підпадає під компетенцію салону «Аверс-центр». Різне додаткове обладнання – склопідйомники, підігрів сидінь, навігатори, стробоскопи, камери заднього виду, антирадари, центральні замки і будь-яка інша електроніка – все це під силу фахівцям.

Надіслати заявку