Установка камеры заднего вида

Така камера стала популярною ще й тому, що сучасні автомобілі (особливо дорогі іномарки) на заводі часто обладнають системним ЖК-монітором, призначеним для відображення результатів моніторингу бортовим комп’ютером систем автомобіля, іншої корисної водієві інформації або для перегляду DVD. На нього можна вивести й зображення з камери заднього виду (якщо відповідний вхід штатної комплектацією не передбачено, роблять необхідну доопрацювання). Якщо ж заводська мультимедійна система модернізується або розгортається в автомобілі знову, то в якості її головного пристрою сьогодні часто встановлюють комбайн розміру 2DIN з вбудованим РК-монітором. Вхід для підключення відеосигналу від відеокамери заднього виду – стандартне оснащення такої «голови».

Надіслати заявку
Установка камеры заднего вида на авто

Кольорове зображення з камери заднього виду виводиться на екран монітора зазвичай автоматично, при включенні задньої передачі. Якщо є необхідність, його можна активувати і інакше, наприклад, натисненням спеціальної кнопки. В тому числі, – і в режимі звичайної їзди в прямому напрямку. В цьому випадку відеокамера дозволяє водієві (та пасажиру на передньому, «штурманському» сидінні) контролювати обстановку в широкому секторі позаду автомобіля. Провідний дистанційний перемикач дозволяє отримувати з відеокамери зображення в нормальному або дзеркальному вигляді.

Камеры на авто

Камеру можна встановити ззаду або спереду автомобіля (передня камера не буде зайвою при парковці або в’їзді в гараж) як зовні, так і всередині салону. В останньому випадку її інсталюють, зазвичай, на задню полку, під скло. Щоб не мати при огляді «мертвих» зон, відеокамеру краще розмістити по можливості нижче. Тому, найчастіше, її встановлюють в задній бампер або вище заднього номера, використовуючи відповідну для цього нішу, де знаходиться ліхтар освітлення номера. Сучасні автомобільні відеокамери мініатюрні, не кидаються в очі, малопомітні і не втручаються в екстер’єр автомобіля. Вони призначені для зовнішнього застосування, тому герметичні, не пітніють, виконані в міцному, водовідштовхувальні металевому або пластмасовому корпусі.

Якщо ви хочете забезпечити собі комфортну, безпечну парковку, а також можливість огляду в русі широкого сектора позаду автомобіля і в прилеглому до нього просторі, оснащюйте його відеокамерою заднього виду. Наші фахівці допоможуть вам в цьому. Вони подадуть сигнал з камери на штатний системний монітор або на вбудований монітор знову встановленого головного пристрою мультимедійної системи вашої машини.