Установка парктроника

Установка парктроника

Парк-тронік (паркувальний радар) – це пристрій, що вимірює дистанцію між автомобілем і об’єктами, що знаходяться поблизу від нього. Цей пристрій призначений для того, щоб своєчасно попередити водія про наближення до іншого автомобілю (спереду або ззаду) або до крупних предметів, які лежать на землі, а також, до малогабаритним об’єктам та об’єктам невеликої висоти: стовпчиках, бордюрах. При використанні його знижується ймовірність пошкодження свого або сусіднього автомобіля. Більш того, паркуючи свій автомобіль у дворі або околиці дитячого майданчика, чи можете ви бути впевнені, що поруч із заднім бампером не опиниться маленька дитина? Одним словом, це засіб забезпечення безпеки.

Предпродажная подготовка авто

Принцип роботи паркувального радара в наступному. Встановлені на автомобіль датчики посилають сигнал (зазвичай ультразвукової). Відбившись від перешкоди, він вловлюється датчиком, який передає інформацію блоку управління. Останній обчислює відстань до перешкоди та інформує водія візуально й за допомогою звукового сигналу. У міру наближення до перешкоди частота звуку, видаваного бипером, збільшується. Світлові шкали відображає роботу датчиків з лівого та правого бортів автомобіля. На цифрове табло виводиться відстань до найближчої перешкоди. Індикація може бути виконана з ефектом «дзеркального відображення» для спостереження дисплея через дзеркало заднього виду.

Бронирование автомобиля

В принципі, парктроник – аналог камери заднього виду (див. Розділ «Установка відеокамери заднього виду»), тільки в більш спрощеному варіанті. Це дуже корисний допоміжний засіб для комфортної, безпечної парковки, виконання маневрів в обмежених умовах, а також в темний час доби. Активується система автоматично при включенні задньої передачі. Автомобіль обладнають сенсорними датчиками, які встановлюють, зазвичай, на задній бампер (або і на обидва). Індикатор (табло) розміщують, як правило, на торпедо, в центральній консолі або в іншому зручному для спостереження місці. Спосіб візуалізації може бути різним: відстань до перешкоди, різні умовні знаки, світлові сигнали і т. Д. Система може комплектуватися додатковим внутрісалонним дзеркалом з інтегрованою в нього шкалою відстаней до перешкоди.

Бронирование кузова и стекол автомобиля

Слід зауважити, що парк-тронік ні в якому разі не замінює відеокамеру заднього виду, а тільки доповнює її як ще один засіб забезпечення безпеки. Адже якщо камера працює у видимому спектрі, то парк-тронік – в ультразвуковому або ІК-області. Наявність в автомобілі такого пристрою зовсім не означає, що відеокамера заднього виду не потрібна. Чим більше інформації ззовні отримує людина за кермом, тим вище ймовірність прийняття ним правильного рішення. Не варто економити на власній безпеці, тому ми рекомендує оснастити автомобіль як парк-тронік, так і відеокамерою заднього виду.

Надіслати заявку