Установка протиугінних систем

Ефективна охоронна система на автомобіль – гарантія того, що Ваше майно не постраждає від злому та викрадення. Досить складно вгадати, який саме авто сподобається викрадачеві. Ясно одне – відсутність будь-якої протиугінною системи на авто гарантує його потрапляння в зону підвищеного ризику.

Встановити охоронну систему

Не варто плутати сигналізацію з протиугінними системами на авто. Сигналізація, по суті, не забезпечує збереження машини, завдання сигналізації – оповістити про те, що хтось «несанкціоновано» проник в салон. Звичайно, в деяких випадках це врятує автомобіль від викрадення – хтось почує або ж сам викрадач злякається, але не гарантує нічого. Сюди ж варто віднести й центральний замок авто, що часто також плутають із засобом забезпечення додаткової безпеки.
На сьогоднішній день існують механічні, електромеханічні і електронні системи захисту автомобіля від угону. Ще одним засобом боротьби з викраденням є установка GPS-маячка на автомобіль.

Як і в багатьох інших питаннях, механіка – це класика, перевірена часом. Являє собою масивні механічні «замки», надійно зафіксовані на місцях кріплення зривними гвинтами, що зводить можливість демонтувати їх «на ходу» фактично до нуля. Вузли, що відповідають за управління, блокуються. Регулюється така система за допомогою ключа.
переваги:

 • Регулювати механічну охоронну систему можливо тільки за допомогою ключа, і тільки зсередини салону
 • Неможливо відключити на відстані
  Для демонтажу таких замків потрібен спеціальний інструмент та дуже багато часу, якого у потенційних викрадачів зазвичай немає (в середньому, якщо не вдається «впорається» з викраденням за 10 хвилин, викрадач залишає спроби).

Електронні протиугінні системи на авто

Електронні протиугінні системи на авто блокує всі електронні системи автомобіля. Сюди входять гучні іммобілайзери (від англ. Immobilize – знерухомити), завдання яких полягає в тому, щоб заблокувати двигун і не давати йому завестися в режимі охорони.

Також іммобілайзери можуть блокувати і інші життєво важливі вузли і системи, тим самим обездвиживая автомобіль. Деякі сучасні автомобілі оснащені іммобілайзерами прямо з конвеєра. Але такі іммобілайзери не можна назвати сильно надійними. Все тому, що система роботи вбудованих иммобилайзеров безпосередньо підв`язана до ключу та замку запалювання. Таким чином, його досить просто відключити. А ось блок незалежного іммобілайзера доведеться ще, як мінімум, пошукати.

Електромеханічні системи захисту автомобіля від угону

Багато хто вважає найкращою протиугінною системою саме електромеханічну. Вона об’єднує в собі все краще від обох розглянутих вище систем. Надійність старої доброї механіки чудово доповнюється електронікою. Таким чином відтісняється вплив людського фактора на безпеку автомобіля – адже автомобіль залишається незахищеним, якщо власник забуде «замкнути» механічний замок охоронної системи. Електромеханічна система «клацання» замки як тільки вимкнеться запалювання самостійно.

Згідно зі статистикою, викрадення найчастіше трапляються саме коли власник відходить від машини недалеко та ненадовго – в магазин, наприклад, – і, відповідно, не вважає за потрібне її замикати. Таким чином, електромеханічна система може запобігти викраденню, коли, здавалося б, машина і так в безпеці.
Електромеханічні замки встановлюються під консоль і не вимагають її свердління. Розблокування авто проводиться через набір правильного коду на спецпанелі, або ж за допомогою безконтактного чіпа.

Porsche 911 - стильный тюнинг

Основними перевагами електромеханічних систем захисту автомобіля від угону є:

 • кожна електромеханічна система виготовляється індивідуально під кожну модель авто
 • складається із загартованих деталей;
 • неможливо відкрити відмичками або бампінгом (спосіб, що має на увазі наявність спеціального ключа, за яким здійснюється удар та проворот – таким чином можна «підняти» все потрібні Піни замку і циліндр повернеться).
 • GSM Сигналізація

  Багатьма вважається «проміжним» варіантом між протиугінною системою та звичайної сигналізацією, але це, звичайно, не так. GSM-сигналізація – це така ж сигналізація, але про втручання Ви дізнаєтеся відразу, тому як система може надсилати сповіщення, наприклад, на телефон. Якщо авто оснащене тільки GSM-сигналізацією – його все одно можуть дізнатися, тільки автовласник дізнається про це відразу і, в залежності від комплектації сигналізації, буде знати про пересування авто. Що, звичайно, полегшить його пошуки, але не є прямою мірою запобігання крадіжки.

  Втім, на сьогоднішній день існують GPS-сигналізації, які все ж можуть трохи більше, ніж піднімати шум. Деякі з них дозволяють дистанційно заглушити двигун (за допомогою того ж телефону), якщо викрадення все ж має місце бути. Залежно від комплектації можливо також заблокувати подачу палива, двері і / або вимкнути кола запалювання.

  Великою перевагою такої сигналізації, якщо розглядати її як систему захисту автомобіля від угону, є можливість підключити її до пульту охорони. Таким чином, в разі тривоги, охоронна служба вживає відповідні договором дії щодо затримання зловмисника.

  Як би там не було, жодна з цих систем не гарантує Вашому автомобілю 100% безпеки від угону. Тому фахівці рекомендують об’єднувати кілька способів відразу. Це працює вдвічі краще хоча б тому, що викрадач може бути готовий до злому одного типу систем, але не очікувати наявності ще й другий.

  Не варто також ігнорувати факт того, що коректна установка протиугінних систем – половина успіху. Погано встановлені протиугінні системи будуть набагато менш ефективні, якщо взагалі.

  Надіслати заявку Technoblock