Матеріали для обробки салону

Виробники автомобілів приділяють велику увагу обробці салонів автомобілів. Дуже важливу роль в оформленні інтер’єру відіграють використані для цього матеріали. Не в останню чергу саме вони визначають клас екіпажу і, вже у всякому разі, повинні йому відповідати. Але при серійному виробництві автовиробники, звичайно, не можуть задовольнити індивідуальні запити кожного власника машини.

І тоді на допомогу йому приходять тюнинг-ательє, такі як наш центр. Зміна екстер’єру та інтер’єру серійних автомобілів, перетяжка їх салонів – один з основних напрямків діяльності компанії «Аверс-центр Тюнінг» (див. Розділи «Компанія», «Пошиття і перетяжка салонів», «Переобладнання салонів елітних автомобілів»). Причому найчастіше наші фахівці не просто перетягують салон, а надають замовнику повний комплекс послуг по зміні його дизайну. Адже ми позиціонуємо себе як компанію, що спеціалізується на оформленні ексклюзивних салонів в автомобілях представницького класу, на реставрації унікальних, оригінальних інтер’єрів ретро-екіпажів. Немає потреби говорити, що для цього годяться тільки сучасні, високоякісні матеріали. Асортимент їх досить великий, а вибір залежить від рівня проекту, побажань замовника і його можливостей.

Для перешивки салонів використовуються велюр, автотекстіль, вініл, деякі спецматеріали. Вініл, наприклад, підходить не тільки для оформлення автомобільних салонів, але і для інтер’єрів відкритих палуб катерів, яхт (див. Розділ «Спеціальні пропозиції для яхт, катерів, літаків, вертольотів»). Він не вигоряє на сонці, водонепроникний, має водовідштовхувальні властивості, легко миється і швидко сохне. Але основні матеріали, які ми застосовуємо в наших проектах для оформлення салонів – спеціальна автомобільна шкіра і алькантара.

Ми можемо запропонувати вам шкіру від таких відомих світових виробників, як Schweizer, Roadstar, Wollsdorf Leder, Heins Reinke, Borovsky & Muth, а також високоякісну шкіру Nappa. Кожен сорт відрізняється своєю фактурою (шкіра тиснена або ні, з перфорацією або без неї), поставляється в широкій гамі колірних відтінків. Але іноді, під замовлення, для оформлення салонів дуже дорогих автомобілів наші майстри використовують шкіру ексклюзивних сортів, ціна якої в 4-7 разів перевищує вартість зазначених вище марок. Це буває в тих випадках, коли власник, скажімо, «Ягуара», «Бентлі» або «Роллс-Ройса» хоче, щоб салон його машини перешили саме такою шкірою, яку застосовує виробник. Шкіру використовують, переважно, для перетяжки сидінь, карт дверей, торпедо, центральної консолі, задній полиці. Інтер’єри, оформлені шкірою, зберігають свій первісний вигляд довгі роки. Такі салони престижні, виглядають строго і, разом з тим, елегантно. Вони стійкі до механічних і хімічних впливів, добре чистяться.

Alcantara проводиться в різноманітній кольоровій палітрі: від натуральних і дуже тонких, нейтральних відтінків до надзвичайно яскравих, соковитих кольорів. На замовлення її випускають з різними видами перфорації і іншими варіантами обробки. Алькантара більш стійка до впливу хімічних речовин, ніж інші оздоблювальні матеріали (текстиль, вініл, шкіра, велюр), володіє прекрасною зносостійкість, не протирається і не лисніє. Вона термостійкість, не підтримує горіння, не вигоряє на сонці, більш стійка до порізів і більш ремонтопригодна, ніж натуральна шкіра. Цей матеріал відмінно підходить для обробки сидінь, стель, стійок, задніх полиць, торпедо, обшивок дверей. Він прекрасно поєднується з шкірою і іншими матеріалами. Обшивку з алькантари легко чистити, можна прати в теплій воді, догляд за нею не складний. Вона не сідає і не розтягується, тому що не піддається впливу води. Колір і елегантність покриття зберігаються протягом тривало часу.

Алькантара виготовляють у великих рулонах шириною 142 см. За рахунок цього, на відміну від шкіри, нею можна обробляти поверхні великої площі і складної форми. Адже при всіх чудових властивостях шкіри, це натуральний матеріал, і знайти великий шматок без явних чи прихованих дефектів (витонченість, складок) буває не просто. При роботі з алькантарою практично не залишається відходів – навіть маленькі шматочки можна використовувати для перетяжки дрібних деталей: штучний матеріал більш еластичний, ніж натуральна шкіра.

На сьогодні алькантара є самим високотехнологічним і довговічним обробним матеріалом в світі. Це абсолютно новий продукт, дуже популярний в останні роки, є неперевершеним за якістю, багатству колірної гами, міцності, зносостійкості і м’якості. Алькантара – дуже красивий і зручний в роботі матеріал, завдяки якому автомобілю можна надати той неповторний вигляд і почерк, якого ми намагається домогтися в кожному нашому проекті.

Для покриття підлоги салону, відсіку багажника виробники часто використовують ковролін. Цей матеріал застосовують і наші фахівці для заміни зношених покриттів підлог, порожнин, виготовлення змінних килимків. Але часто ми пропонуємо замовнику і спеціальні дорогі автомобільні килими з натуральної вовни на гумовій основі. Вони мають різноманітну фактуру і дуже привабливий зовнішній вигляд з багатим, шляхетним ворсом, бувають рельєфними. Такі килими ізносостойки, добре чистяться, миються, швидко сохнуть, не втрачають своєї нарядності, вишуканості.

Для оформлення демо-автомобілів, шоу-карів, автомобілів любителів нестандартних рішень ми застосовуємо шкіру екзотичних тварин, рептилій, змій (див. Розділ «Шкіра екзотичних тварин»). Іноді наші фахівці використовують і матеріали, які призначені для перетяжки меблів, виготовлення взуття, пошиття одягу. Робиться це, звичайно, як виняток, в інтересах проекту. Наприклад, якщо для оформлення салону потрібен був матеріал якийсь екзотичного забарвлення або з незвичайною фактурою, і його не вдалося підібрати з оздоблювальних матеріалів, що традиційно застосовуються в автомобілях. Адже для перетяжки салонів використовуються натуральна шкіра, алькантара і інші матеріали з більш стриманою колірною гамою і класичної фактурою.

Незамінними речами в нашій справі є нитки і клей різних марок. Хіба можна без них перешити салон?

Наша компанія займається, переважно, дорогими, високотехнологічними, складними проектами і успішно працює в преміум-сегменті ринку. Тому в своїй практиці ми використовуємо тільки найкращі, високоякісні матеріали від відомих постачальників, які застосовують і світові автовиробники. Але це не означає, що наші фахівці займаються тільки автомобілями представницького класу. Головне – рівень проекту, його комплексний характер, ексклюзивність. Якщо в ньому передбачено досить бюджетний варіант оформлення салону, ми підберемо відповідні оздоблювальні матеріали. Але в будь-якому випадку гарантуємо їх якість!

Заповніть форму замовлення, і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни