Переобладнання салону автомобіля

Для людини, яка займається бізнесом найголовніше завжди бути проінформованим, постійно перебувати в центрі всіх найважливіших подій. Але як це зробити? Разом з мобільним офісом у Вашому автомобілі дане питання автоматично вирішується. Ця можливість забезпечить ефективну роботу і відпочинок в дорозі, не виходячи зі свого транспортного засобу.

Надіслати заявку

Що потрібно знати про переобладнання салону?

Переобладнання салону в мобільний офіс – універсальне та багатофункціональне рішення. Його дизайн ексклюзивний й розробляється суто індивідуально, виключно під кожного клієнта, враховуючи всі вимоги, а також особливі побажання, рід діяльності, що й робить його максимально зручним і комфортним.

Що ми надаємо?

Переобладнання салону в мобільний офіс

З огляду на індивідуальну специфіку діяльності власника автомобіля, створюються найбільш відповідними для оптимізації роботи, поліпшення ефективності часо- і трудовитрат. Наша фірма пропонує найширший спектр як основних, так і додаткових пристроїв, якими можна оснастити Ваш мобільний офіс. У комплектацію мобільного офісу можна включити практично всі, починаючи від найпростіших інформаційних та розважальних систем, вбудованих моніторів і аудіосистем, звичайного ноутбука і перетворювача на 220 вольт, закінчуючи компактно вбудованим баром і навіть умивальником.

Ще одним важливим аспектом створення є розробка і монтаж звуконепроникної перегородки, яка розділяє Ваш мобільний офіс та кабіну водія, забезпечуючи повну конфіденційність, дозволяючи бути гранично уважним й зосередженим. Установка міжсалонної перегородки дозволяє створити сприятливі умови під час роботи, а також тишу і спокій для повноцінного, якісного відпочинку. Шикарні і комфортабельні крісла, ще більше посилять відчуття повної гармонії, а також затишку. Мобільний офіс стане обличчям Вашого бізнесу і затишним куточком безтурботності для Вас. Наша компанія цінує кожного клієнта, його побажання – закон, а пунктуальність й висока якість – наші принципи.

З усього переліку автомобілів, враховуючи особливості та специфіку виробництва, найзручнішими і найбільш підходящими для обладнання мобільного офісу є багатофункціональні і місткі транспортні засоби. До цього списку можна віднести Mersedes Sprinter, Mersedes Vito, Mersedes Viano, Volkswagen Caravelle, Volkswagen Transporter, Volkswagen Multivan, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Suburban, Chevrolet Express і багато інших, подібні до них мікроавтобуси та мінівени.

Надіслати заявку