Компьютерное проектирование и 3D визуализация салона автомобиля

Комп’ютерне проектування і 3D візуалізація салону автомобіля

Народження ідеї нового дизайну салону відбувається на етапі ескізного проектування. Щоразу розробка інтер’єру виконується індивідуально під замовника і в декількох варіантах. Відразу ж підбираються компоненти аудіо- або мультимедійної системи, які повинні стати частиною інтер’єру.

Надіслати заявку

Потім підбираються оздоблювальні матеріали та уточнюється перелік доробок штатного обладнання салону (зміна анатомії сидінь та керма, дизайну центральної консолі, ручки КПП та інші). При цьому деякі штатні елементи оформлення інтер’єру можуть бути розроблені заново. Нарешті, опрацьовується компоновка нового оснащення салону (бар і холодильник, робочі столики і консолі, додаткове освітлення і підсвічування – все, що хотів би мати в своєму автомобілі замовник або запропонували йому виконавці). Етап робочого проектування завершується випуском робочих креслень. Це класична технологія підготовки дизайн-проект.

Відомо, що понад 70% інформації людина сприймає за допомогою очей, а найбільш яскраві та незабутні зорові – образи. Тому якісна, візуально інформативна подача проекту є важливою складовою в ухваленні рішення замовником. Візуалізація дає нашим фахівцям можливість вирішувати творчі та суто практичні, конкретні завдання при виконанні комплексних, складних проектів.

Компьютерное проектирование салона автомобиля

3D-візуалізація салону автомобіля

У штат «Аверс-центру» входить підрозділ, який займається розробкою дизайн-проектів, їх візуалізацією. 3D-візуалізація (3D-модель) – це ескіз або креслення, виконаний в тривимірній графіці, на якому в об’ємному вигляді показано обладнання, яке займе місце в салоні автомобіля, і спосіб його монтажу. Це проект, який може бути виконаний в декількох площинах з розрізами, що пояснюють інсталяцію компонентів в прихованих місцях, під обшивками, деталями оформлення інтер’єру. За допомогою ПК дизайн салону можна змінювати, переміщаючи обладнання, вибираючи нові місця його установки, варіанти компоновки компонентів за функціональним призначенням та іншими ознаками.

Такий проект призначений, в першу чергу, для того, щоб показати замовнику, як саме буде реалізований в його автомобілі попередньо обговорений із ним дизайн-проект. Дуже часто розробка його деталей – довга і копітка робота (виконується при постійних консультаціях з замовником) за колірним рішенням інтер’єру, розміщення в автомобілі різного устаткування, використовуваних оздоблювальних матеріалів, дизайну центральної консолі, торпедо, сидінь і багатьом іншим речам. В кінцевому підсумку, такий ретельно пророблений і повністю узгоджений з замовником дизайн-проект з 3D-візуалізацією є робочим документів для фахівців, які втілюють його в життя. Жоден досить великий проект не реалізується в нашій компанії без 3D-моделі.

3D-визуализация салона автомобиля

3D-модель – це відмінна можливість для просування на ринку послуг з тюнінгу автомобілів, оснащенню їх аудіо- та мультимедійними системами різного рівня. Такими моделями можна наповнити електронний каталог, за допомогою якого одним клацанням миші замовнику показують майбутні екстер’єр та інтер’єр його «залізного друга» в різних варіантах, пояснюють функціонування обладнання, яке буде встановлено. Наприклад, можна підібрати колірне рішення салону, «розкласти» і «скласти» сидіння, задній диван або додаткове сидіння, «розгорнути» і «згорнути» робочий столик, «встановити» консоль, показати «функціонування» панорамного люка, механізованого бару і холодильника, віконних шторок з електроприводом і багато, багато іншого.

Тривимірна графіка і моделювання довели свою ефективність як при розробці проекту, так і в ході робіт по його реалізації. Вони дозволяє продумати всі нюанси в процесі проектування і побачити кінцевий результат ще до початку робіт, оцінити всі переваги проекту, уникнути різночитань із замовником. В кінцевому підсумку, це дозволяє позбутися від помилок при проектуванні, а значить, уникнути непотрібних, зайвих витрат, що збільшують бюджет проекту. Наочна демонстрація проекту значно підвищує цінність роботи в очах клієнта. Фотореалістічная 3D-візуалізація дає можливість економити кошти, повноцінно замінюючи професійну фото- і відеозйомку.

Відправити заявку