Офіси на колесах

Не так давно, практичні бізнесмени сприймали автомобіль виключно як засіб пересування. Ще не з’явилася можливість оснастити салон свого чотириколісного помічника усіма пристроями, необхідними для безперервної роботи, і перетворити його в мобільний офіс. З огляду на часті простої в пробках, яких не можуть уникнути жителі великих міст, і небажання ділових людей даремно витрачати час, що проводиться в дорозі, оснащення автомобілів під офіс стає все більш популярним явищем.

Уже не перший рік Компанія Аверс-Центр пропонує послугу зі створення бізнес-автомобіля. У даній статті постараємося ще раз розповісти що ж таке автомобіль для бізнесу та відпочинку в дорозі.

Надіслати заявку

Офіси на колесах від Аверс-Центру

Надіслати заявку

Найбільш зручні для використання в якості мобільного офісу так звані комерційні автомобілі. Краще за інших зарекомендували себе такі багатофункціональні автомобілі, як Mercedes-Benz V-Class, Sprinter, Maybach; Volkswagen Multivan, Crafter; Cadillac Escalade, Toyota Sequoia. Комерційні авто мають місткістю, що дозволяє використовувати їх не тільки як особистий офіс, але і в якості невеликого конференц-залу для ведення переговорів. Відкидний столик та розташування сидінь «обличчям» один до одного в таких випадках дуже зручні. Керівники фірм часто вибирають мінівени для мобільного офісу своїх співробітників, оскільки їх місткість дозволяє організувати повноцінний пересувний офіс, оснащений всім необхідним офісним обладнанням.

Перетяжка салона авто

Кабінет на колесах – це незамінне рішення для успішної людини, яка бажає використовувати кожну хвилину проведену в дорозі з максимальним комфортом і користю!
Незаперечна перевага офісу на колесах – це VIP відсік з максимальним комфортом і конфіденційністю.

  • Люксовий салон
  • Комфортні крісла Mercedes
  • Висувні столики Maybach
  • Автомобільна перегородка
  • Мультимедійний комплекс з TV і підтримкою Apple Carplay
  • LED панелі денного освітлення з RGB підсвічуванням
  • Автомобільний холодильник, сейф, бар
  • Бездротовий інтернет

Термін виготовлення від 25 робочих днів! Warranty 3 years!

Переоборудование салона авто

Офісне устаткування, яке встановлюється в автомобіль, має відповідати вимогам, обумовленим професією його власника. Діапазон додаткових пристроїв, які можна встановити за бажанням клієнта, дуже широкий: від звичайного ноутбука та перетворювача на 220 вольт до інформаційно-розважальних систем та багатофункціональних комунікаційних центрів, що мають функції факсу, сканера, принтера, ксерокса і забезпечують мобільний вихід в інтернет.

Перетворення автомобіля може включати в себе безліч опцій. Додаткове офісне обладнання, яке встановлюється в автомобіль, має відповідати особливим вимогам, щоб функціонувати без перебоїв в дорожніх умовах. Одним з головних характеристик офісу на колесах-можливість побудови в ньому між салонної, звуконепроникній перегородки з автоматизованим склом, шторкою, та вмонтованим LCD монітором, який також оснащений електро-приводом. Перегородка дає можливість зосередитися на веденні справ або відпочинку, створить для вас атмосферу повної конфіденційності.

Переоборудование авто в офис

Перетворення автомобіля в офіс не закінчується на установці офісної техніки. Для створення комфортних умов необхідно безліч інших дрібниць, які дозволять не тільки зручно організувати робочий процес, але і відпочити під час тривалих поїздок. Тому установка холодильників, барів, підстаканників, електромеханічний столиків, DVD-плеєрів, РК-моніторів та якісної акустичної системи найчастіше також включена в процес створення мобільного офісу. Також необхідно додасть, що замовник сам визначає для себе перелік необхідного обладнання, колірну гамму оздоблювальних матеріалів. Сидіння, консолі, підлокітники які встановлюються в автомобіль найчастіше від відомих виробників, таких як Mercedes, BMW, тому створюючи подібний офіс, можна відчувати себе в ньому як седані VIP класу.

Надіслати заявку