Реставрация салона автомобиля

Реставрація салону автомобіля

Це одне з найцікавіших, можна сказати, іміджевих напрямків роботи нашого тюнінг-центру. Адже такі автомобілі є найяскравішими, незвичайними, унікальними. Це не машина на кожен день і навіть не машина вихідного дня. Раритетний автомобіль – це колекційний екземпляр, суперексклюзів, унікальний екіпаж, який виводять з гаража тільки у випадках, гідних його поважного віку. Він завжди індивідуальний, неповторний. Людина, що володіє таким автомобілем, – колекціонер або є їм в душі.

Надіслати заявку

Найчастіше замовники звертаються до нас саме з такою метою – замовити послугу реставрація салону автомобіля або просто відновити автомобіль для колекції. З’являється все більше людей, які починають створювати свої колекції, як, наприклад, в Америці, де колекціонування – давня традиція. Звичайно, тамтешній могутній автопром має довгу історію і випущена величезна кількість моделей машин, але ж і у нас є «Перемога» і ЗІМ, ГАЗ і «Волга», «Москвич» і «Чайка».

Реставрація салону автомобіля – це не просто тюнінг авто, це щось більше, тут перетинається історія і сучасність. Стоїть завдання не тільки реставрувати авто, але і зберегти при цьому його родзинку.

Реставрація салону автомобіля від Аверс-Центр

Надіслати заявку
Восстановлении экстерьера и интерьера автомобилей

Відновленні екстер’єру та інтер’єру автомобілів

Машина, якою більше 40-50 років, часто вже раритет. Клієнти, які хотіли б відновити таке авто, як правило, заможні люди і, за замовчуванням, не скупляться на бюджет, матеріали, комплектуючі, запчастини. Це верхівка бізнес-еліти та політичної еліти нашої країни. У них є автомобілі на кожен день, машини для охорони і для поїздок на далекі відстані. Якраз зараз ринок і наші можливості підійшли до того, що ми можемо запропонувати такому замовнику відтворити машину, яка буде радувати око, його автомобіль-мрію.

Наші послуги при виконанні реставрації салону автомобіля стоять теж не дешево, але ж це не стандартні проекти, а, часом, дійсно, унікальні рішення. А ми є компанією, яка як раз і спеціалізується на ексклюзивних й топових проектах. Саме при відновленні екстер’єру та інтер’єру автомобілів такої породи наші фахівці можуть у повній мірі продемонструвати рівень, якого досягла наша команда, повністю втілити в «залізі» свої можливості, ідеї. В таких проектах у наших дизайнерів та фахівців «розв’язані руки», вони можуть фантазувати, використовувати рішення, які дуже важко, а часом навіть неможливо реалізувати в інших автомобілях.

Восстановление и реставрация салона автомобиля

Відновлення та реставрація салону автомобіля це, з технічного боку, найцікавіша робота для наших майстрів. Але, одночасно, – і найскладніша, часто вимагає багато часу. Спектр виконуваних робіт дуже широкий. Потрібно відновити справжній вигляд автомобіля і його салону, а машина надходить до нас часто в жалюгідному стані. Адже такі екіпажі мають досить похилий вік, а то і вельми похилий. Окремі деталі інтер’єру, спорядження автомобіля бувають загублені або вимагають заміни, тому доводиться виготовляти їх заново. Інші потребують переробці, доопрацювання. Деякі роботи нашим фахівцям доводиться робити в перший раз. Це тривалий і трудомісткий процес.

Изготовление оригинальных деталей для авто

Виготовлення оригінальних деталей

Ми можемо виготовити практично будь-які оригінальні деталі, необхідні для реставрації салону автомобіля, якщо їх немає в наявності. Будь то метал, пластик або дерево. Сидіння, перегородка, карта двері, стелю, торпедо – всі наші фахівці при необхідності виготовлять заново. І, найчастіше, саме так та буває. «Ми можемо все» – наше гасло, і будь-який салон наші майстри здатні відновити.

Цей напрямок нашої діяльності примітно тим, що завдяки таким роботам як реставрація салону автомобіля, ми можемо зарекомендувати себе та показати, що є компанією, яка займається не просто ремонтом або пошиттям салону, доопрацюванням і зміною екстер’єру та інтер’єру автомобіля, які вже були кимось створені (на заводі або в інший тюнінг-студії). Робота починається з чистого аркуша, з вибору концепції абсолютно індивідуального салону, чи не повторюється в інших машинах. Фактично при реставрації салону автомобіля ми вписуємо себе в історію і створюємо практично новий, оригінальний автомобіль. У всякому разі, інший. За основу береться тільки кузов. Все інше, найчастіше, доводиться створювати знову. Якщо ми здатні відновити раритетний автомобіль, то, тим більше, впораємося і з новим.

Тюнинг ретро авто

Чи не застоявся у вас в гаражі військовий трофей – «дідусь» BMW, Opel, Mercedes або Horch? Або який дістався у спадок автомобіль, випущений в далеких 50-х або 60-х роках? Раптом в 70-80-х вам пощастило стати володарем американської або європейської марки, привезеної з-за «залізної завіси»? Може бути, ви ведете класичний спосіб життя в стилі 30-х і в вихідний день хотіли б виїхати на вулиці міста або на уїк-енд у відповідному епосі авто? Тоді ласкаво просимо в нашу компанію. Ми запропонуємо вам комплексний проект – від покупки такої машини до робіт по відновленню її до рівня оригіналу з усім необхідним сервісом.

Реставрація салону автомобіля – це те, що вміємо і робимо професійно і з великою насолодою!

Надіслати заявку