Установка комфортабельных сидений

Установка комфортабельних сидінь

Для забезпечення більшого комфорту при поїздці на автомобілі ми пропонуємо своїм клієнтам замінити заводські пасажирські сидіння на більш комфортні, багатофункціональні, виготовлені нашими фахівцями на базі сидінь BMW, Mercedes-Benz, Mercedes-Maybach. У них збережені всі можливості просторових регулювань, багаторівневі підігрів та вентиляція, мультиконтурні регулювання анатомії, система багатокрапкового масажу. Використовуються оригінальні джойстики управління сидіннями (для зручності їх можна розмістити в іншому місці). Сидіння можуть бути оснащені підтримкою для ніг з електромеханічним управлінням її положенням.

Надіслати заявку

Установка комфортабельних сидінь від Аверс-Центр

Установка комфортабельных сидений
Установка комфортабельных сидений в авто
Надіслати заявку
Установка комфортабельных сидений в авто

Сидіння – основа комфорту в салоні автомобіля. Штатні сидіння не завжди мають функціонал, необхідний для забезпечення пасажиру в дорозі комфорту в сучасному розумінні цього терміна. І особливо це відноситься до заднього дивану.

Такі сидіння відповідають не тільки стандартам безпеки, але своїм дизайном відповідають зовнішності автомобіля. Якщо потрібно, ми змінимо їх анатомію, колірне рішення, оброблений новими, якісними матеріалами.

Власникам таких просторих автомобілів, як Mercedes-Benz GL, GLS, G-class, V-class, Sprinter; VW Multivan, Caravelle, Crafter; Toyota Sequoia, Land Cruiser 200; Lexus LX570; Range Rover Land Rover та інших марок ми можемо запропонувати на вибір, як окремі комфортабельні сидіння, так і дивани з підвищеним рівнем комфорту.

Відправити заявку