Обслуживание авто

Обслуговування автомобіля

Догляд за автомобілем включає в себе безліч процедур – від банальної мийки до регулярного проходження діагностики на предмет пошуку можливих неполадок. І навіть якщо здається, що мийка автомобіля – це чисто косметична процедура, це не зовсім так. Адже якщо автомобіль не мити, це може позначитися насамперед на цілісності деталей кузова, а то і чого серйозніше. Бруд не така невинна штука, як могло б здатися та своєчасне позбавлення від нього продовжує автомобілю життя.

Надіслати заявку

Передпродажна підготовка авто

Кузовні роботи

Тонування авто

Тонування можна віднести як до процедури догляду за авто, так і до просто тюнінгу. Це скоріше справа поглядів і уподобань. З одного боку, автомобіль просто виглядає солідніше з затоновані стеклами, а з іншого підвищується також ефективність роботи кондиціонера, адже салон тонованого авто прогрівається менше. У будь-якому випадку, сьогодні тонування можна зробити навіть без потреби розбору дверей.

Але як же відбувається тонування? Для початку фахівець видаляє ущільнювачі з дверей, а потім зачищає скло до такого стану чистоти і блиску, в якому вони не були навіть коли були зовсім нові – це дуже важливо, оскільки на халтурно очищену поверхню скла плівка ляже дуже погано, що швидше за все зіпсує зовнішній вигляд авто. Чистка стекол проводиться кілька разів в процесі тонування, для забезпечення максимальної ідеальності результату. Тонуюча плівка вирізається і підганяється по потрібним вимірами, після чого нагрівається, наноситься на поверхню скла за допомогою спеціальних інструментів. В ході нанесення розгладжуються все здуття і нерівності, після чого плівка піддається сушінню.

Тонування також буває різним – як за якістю, так і за способом нанесення. І навіть за зовнішнім виглядом, плівка може бути градієнтною – з переходом від більш темного відтінку до більш світлого, так і просто кольоровою, а не обов’язково сіро-коричневих або чорних відтінків.

Процедури догляду за авто дуже різноманітні – починаючи від догляду за салоном закінчуючи вимогливим доглядом за хромованими деталями. Всі вони покликані не тільки зберігати приємний зовнішній вигляд автомобіля, а й продовжувати термін його експлуатації.

Отримати консультацію

Види тонування автомобіля