Эксклюзивная мойка автомобиля в Киеве

Ексклюзивна мийка автомобіля в Києві

Дбайливі господарі навіть мийку свого автомобіля довіряють професіоналам. Незважаючи на велику кількість подібних сервісів в Києві, не всі роблять свою роботу добросовісно та швидко. Більшість мийок використовують автомати високого тиску, які при неправильному використанні можуть пошкодити фарбу кузова, дисків та номерних знаків. Автоматичні мийки, навпаки, не захоплюють важкодоступні місця.

Надіслати заявку
Автомойка класса «Люкс» в Киеве

Турбота про ваш авто

Працівники «Аверс-центр» не залишать та пилинки, як всередині, так й зовні. Переваги мийки:

– збереження «молодості» автомобіля;
– поліпшення зовнішнього вигляду;
– відсутність бруду і вологи в отворах дверей, багажника і капота;
– захист від корозії кузовного металу.
Автомобільна мийка від «Аверс-центр» пропонує послуги ручної, технологічної та безконтактної мийки, а також миття рухового відсіку і килимків. У салоні поверхню підлоги очищається пилососом, поліровані деталі, торпедо та приладів дошка протираються м’якою ганчіркою, щоб уникнути подряпин. Після такого прибирання салон буде чисте і свіже. За бажанням клієнта, шкіряні сидіння можуть бути оброблені кондиціонером.

Для того, щоб домовитися про мийці, досить залишити заявку на сайті «Аверс-центру». Після цього оператор передзвонить на залишений номер та узгодить зручний для клієнта час. Миття і чищення займуть від 30 до 60 хвилин, після цього клієнт приймає роботу, і проводиться повний розрахунок вартості. При замовленні мийки на офіційному сайті кожного, хто подзвонив чекає знижка 10%.

Надіслати заявку
Установка автомобильного столика

Широкий спектр послуг компанії

«Аверс-центр» спеціалізується практично на всьому, що пов’язано з обслуговуванням автомобілів.

Тюнінг і переобладнання легкових автомобілів, мікроавтобусів та позашляховиків – основний напрямок діяльності, проте фахівці компанії також виконують замовлення по тюнінгу інтер’єру яхт, гелікоптерів та літаків з установкою суперсучасних систем зв’язку та мультимедіа. Зовнішній тюнінг автомобілів має на увазі рестайлінг, установку обваження і збільшення загальної потужності.

Знайти компанію можна за адресою: м Київ, вул. Вербицького, 1.