Химчистка салона автомобиля

Хімчистка салону автомобіля

Двадцять два роки в сфері автообслуговування – чималий термін. Ця цифра говорить багато про що, але перш за все – про великий досвід «Аверс-центр» у своїй області.

Хімчистку салону необхідно робити час від часу, щоб зберегти затишок і чистоту всередині. Бруд і пил, що заносяться з вулиці, в’їдаються в килимове покриття підлоги, а випадково розлитий на сидіння каву або сік не так легко вивести без використання спеціальних засобів для чищення. Не стоит забывать и о том, что сидения впитывают пыль, которую водитель и пассажиры вынуждены вдыхать. Чтобы всего этого избежать, стоит периодически оставлять автомобиль на химчистку, и в этом готовы помочь специалисты «Аверс-центра».

 

 

Надіслати заявку
Химчистка автомобиля

Що включає послуга

Комплексна чистка має на увазі обробку стелі, сидінь, статі, килимків, торпедо і багажника, однак все це можна замовити і окремо.

 

«Плюси» хімчистки перед традиційною чищенням салону:

– дезінфекція та повне видалення запахів;
– виведення будь-яких плям;
– відновлення фактури і кольору матеріалу.
Після цієї процедури салон буде «як новенький» і з запахом свіжості.

Замовити хімчистку від нашого тюнінг-ательє простіше простого – варто залишити заявку на сайті, і представник компанії передзвонить для уточнення зручного для клієнта часу.  Такий спосіб дозволяє отримати знижку 10% – приємний бонус для всіх.

Химчистка автомобиля в Киеве

«Аверс-центр» – найкращі в Києві

За весь час роботи компанія зробила хімчистку понад 10 000 салонів. Досить високий попит викликаний якістю та помірними цінами. В процесі роботи використовується продукція провідних виробників – Kenotek і AutoMagic.

Крім мийки та хімчистки, тюнінг-ательє займається тюнінгом екстер’єру та інтер’єру будь-якого типу автомобілів. Переобладнання внутрішньої «начинки» яхт, вертольотів і невеликих літаків також в рамках компетенції «Аверс-центр». Фахівці встановлюють в салон мультимедійні системи, новітні засоби зв’язку і технічні новинки, що підвищують рівень комфорту. Багаторічний досвід дозволив компанії добре зарекомендувати себе на ринку тюнінгу не тільки в Киеве, але і по всій Україні.

Надіслати заявку