Нанесення захисних покриттів

Зовнішній вигляд авто повинен бути таким же бездоганним як брендовий костюм його власника. Найкраще в поліпшенні і збереженні стилю “залізного коня” допоможе нанесення захисного покриття. Компанія-лідер по тюнінгу авто в Україні “Аверс-Центр” приймає в роботу будь-які марки і моделі. Наші клієнти отримують новий рівень якості обслуговування, а для таких статусних замовник – це головний пріоритет.

Кожен клієнт компанії може розраховувати на кращі ціни і гарантію виконаної роботи. Залишивши автомобіль в майстерні, Вам не доведеться довго чекати його повернення, так як фахівці зроблять фронт робіт в мінімальні терміни. Можете сміливо замовляти тюнінг авто в “Аверс-Центрі”, адже тут працюють професіонали.

Надіслати заявку

Звичайно, якісної поліруванням автомобіля можливо усунути ці дефекти, однак не варто розраховувати на довготривалий результат.

Якщо ви хочете зберегти Ваш автомобіль в бездоганно сяючому вигляді надовго, звертаємо Вашу увагу на Нанокераміческое покриття.

Блискучі та сяючі автомобілі завжди заворожують своїм зовнішнім виглядом, незалежно від марки, віку і технічних характеристик. Безперечно, вони привертають увагу.

Нанокераміка помітно перетворює зовнішній вигляд автомобіля, а також ефективно блокує вплив зовнішніх руйнівних чинників. Високий коефіцієнт відбиття світла дозволяє отримати не тільки ефект дзеркальної поверхні, а й блокує проникнення ультрафіолету на фарбу, оберігаючи її від швидкого вицвітання і старіння.

Хімічна стійкість нанокерамікі надійно перешкоджає впливу агресивних хімікатів (як автомийних, так і дорожніх) на лак і зберігає його властивості. Найсильніші молекулярні зв’язки утворюють міцну, ідеально гладку поверхню, на якій менше утворюються дрібні подряпини.

Переваги захисних покриттів:

– Підвищується жорсткість лакофарбового покриття
– Гідрофобні і антистатичні властивості
– Максимальний блиск, глибина і насиченість кольору
– Захист від вигоряння і руйнування ультрафіолетом
– Захист від кислотних дощів, реагентів, бітуму, пташиного посліду і мошок

Відправити заявку