Предпродажная подготовка автомобилей

Передпродажна підготовка автомобілів

Якщо ви вирішили продати свій автомобіль, наша компанія може зробити його передпродажну підготовку. Ми помиємо відсік двигуна та днище, виконаємо повне або часткове технічне обслуговування автомобіля. Наші фахівці за допомогою спеціального стендового обладнання зроблять діагностику двигуна, основних вузлів, агрегатів та замінять несправні, які відслужили свій термін вузли та деталі.

Виконуючи передпродажну підготовку, ми усунемо дрібні пошкодження кузова та підфарбувавши його, відремонтуємо або замінимо пошкоджені деталі кузова або в салоні. Виконаємо хімчистку салону, відполіруємо лаково-фарбового покриття. Наші майстри оновлять заводський інтер’єр, перешиють салон, якщо в цьому є необхідність, і це економічно виправдано.

Надіслати заявку
Установка акустики

Передпродажна підготовка включає й таку послугу. Найчастіше, продаючи автомобіль, власник хоче залишити собі якісні, дорогі компоненти аудіо- або мультимедійної системи, яку він встановлював замість штатної аудіосистеми. І в цьому випадку наші фахівці допоможуть вам, демонтують ці компоненти, встановлять бюджетні або заводські, якщо вони у вас збереглися.

Надіслати заявку