Полировка автомобилей

Полірування автомобілів

Внешний вид автомобиля — лицо его хозяина. Бережное отношение к «железному коню» говорит о многом. Навіть невелика подряпина на кузові починає «муляти» очей і виділяється, особливо на новому автомобілі. При відсутності гаража машина може бути пошкоджена не лише хуліганами, але й падають із дерев гілками, градом і птахами. При виникненні такої проблеми тюнінг-ательє «Аверс-центр» пропонує кілька типів полірування:

– відновна;
– захисна;
– полірування фар і окремих деталей.

Надіслати заявку
Полировка автомобилей в Киеве

Замовити полірування – просто

Даний вид робіт актуальний не тільки в разі появи подряпин – після полірування зовнішній вигляд автомобіля стає привабливішою, а фарба виглядає яскравіше. Крім цього, процедура перешкоджає вигоряння кольору і захищає кузов від корозії.

Для того, щоб замовити полірування автомобіля, достатньо залишити заявку на сайті ательє, після чого представник компанії передзвонить на вказаний номер і погодить відповідний час. Машину досить залишити на 1-3 дні в майстерні; розрахунок буде проведений після прийому роботи клієнтом. Такий спосіб замовлення забезпечує кожному знижку 10% від загальної суми.

Компанії «Аверс-центр» можна довіряти, адже досвід роботи в даній області становить більше двадцяти років, а кількість обслужених автомобілів перевалило за 10 тисяч. Працівники використовують систему полірування 3M Color code, визнану в усьому світі. При великій кількості «плюсів» ціни на послуги залишаються більш ніж демократичними.

Надіслати заявку
Переоборудование салона автомобиля

Автомобільний сервіс преміум-класу

Полірування – далеко не єдиний профіль «Аверс-центру». Одне з головних напрямків – переобладнання салонів мікроавтобусів, позашляховиків, яхт, літаків та гелікоптерів. Фахівці здійснюють пошиття салону, встановлюють мультимедійну та акустичну системи, а також системи зв’язку та додаткової безпеки.

Тут можна підготувати автомобіль до продажу – помити, відполірувати і зробити хімчистку салону. Адреса «Аверс-центру» – м.Київ, вулиця Вербицького, 1.