Тонирование автомобиля

Тонування автомобіля

Тонування скла автомобіля – це його престижний дизайн, підвищення рівня комфортності салону, забезпечення конфіденційності водія і пасажирів. Адже тонування скла, зберігаючи практично повний огляд зсередини, створюють ефект односторонньої видимості, не дозволяючи розгледіти салон автомобіля зовні, приховують від стороннього погляду знаходяться в ньому цінні речі, документи та інше.

Тонування забезпечує відхилення і ефективне поглинання ультрафіолетового випромінювання, за рахунок чого відбивається сонячне тепло, зменшується яскравість сонячного світла в салоні автомобіля. А це, в свою чергу, зменшує втрати енергії на його кондиціювання, перешкоджає «вигорання» оббивки, поступової деградації під дією сонячної радіації пластикових деталей оформлення інтер’єру.

Надіслати заявку
Тонировка стекол автомобиля

Тонування скла – це і засіб забезпечення безпеки. Вона захищає мешканців салону від осколків скла в разі його руйнування, зменшує сліпучу яскравість світла автомобільних фар і сонячних променів. Це економічне, просте і зручне рішення – тонуючу плівку встановлюють з внутрішньої сторони стекол без їх демонтажу.

Сучасні автомобільні плівки різноманітних насичених кольорів і різних ступенів тонування глибоко і рівномірно забарвлені, стійкі до механічних впливів, мають високу адгезію до поверхні скла. Вони забезпечують стабільність оригінального кольору при експлуатації, досить ефективне відображення сонячного тепла, затримують до 99% ультрафіолетових променів. Зовнішня поверхня плівки покривається міцним антиабразивним шаром, що подовжує її життя, захищаючи від подряпин при технічному обслуговуванні автомобіля і очищення скла в процесі його експлуатації.

Тонировка стекол

Існують різні види плівок для тонування стекол автомобілів, в тому числі, з додатковим металізованим шаром, який поліпшує стабільність оригінального кольору і збільшує відображення сонячного тепла. Особливі автомобільні плівки з напиленням різних металів і сплавів забезпечують ще більше відображення сонячного тепла і стабільність оригінального кольору. Є плівки з широким діапазоном пропускання видимого світла.

Надіслати заявку