Тюнінг екстер’єру

Автомобілями в заводській комплектації нікого не здивуєш, особливо в великому місті. Навіть моделі преміум-класу звично проїжджають повз, не особливо відрізняючись хоча б кольором кузова. Зовнішній тюнінг дозволить зробити автомобіль унікальним і несхожим на інші, а довірити це роботу варто професіоналам з тюнінг-ательє «Аверс-центр».

Надіслати заявку

Що поліпшується в результаті тюнінга

Переобладнання автомобіля включає повний спектр змін як зовнішнього вигляду, так і «начинки» – двигуна, ходової частини і гальмівної системи. «Аверс-центр» пропонує наступні послуги:

– установку додаткового обладнання;
– фарбування кузова і окремих деталей;
– установку обваження;
– рестайлінг автомобіля;
– заміну дисків;
– модифікацію гальмівних і вихлопних систем;
– перепрошивку електроніки;
підвищення потужності;
– поклейку антигравійной плівки.

Що ми надаємо?

Під додатковим обладнанням маються на увазі автоматизовані склопідйомники, сигналізація, іммобілайзери, GPS, центральний замок, протиугінна система і інші компоненти. Все це допоможуть встановити співробітники ательє. Завдяки рестайлінгу автомобіль знайде нову «зовнішність», зберігши при цьому всі основні риси. Даний сервіс має на меті установку спойлерів, заміну колісних дисків, порогів та зміну окантовки фар.

Нова вихлопна система незначно підвищить потужність і підкреслить приємний звук двигуна. Перепрошивка EBU дозволить зняти заводські обмеження потужності, тим самим покращивши швидкісні характеристики. Домогтися цього можна збільшенням обсягу двигуна і ступеня стиснення, що також в рамках компетенції «Аверс-Центр». Швидкому автомобілю необхідна гарна гальмівна система, тому при комплексному тюнінгу її не оминути стороною.

Для того, щоб на кузові, стеклах і оптиці не було подряпин від каменів, що вилітають з-під коліс поверхні обклеюють антигравійної плівкою.

Надіслати заявку