Покраска кузова

Фарбування кузова

Компанія Аверс-Центр пропонує рестайлінг декількох різних варіантів зовнішнього вигляду і дозволяє допрацювати, відповідно до побажань замовника, деякі елементи дизайну. Ми зможемо встановити і пофарбувати в будь-який колір:

⇒ спойлери
⇒ окантовки фар
⇒ корпуси бічних дзеркал
⇒ легкосплавні колісні диски
⇒ бічні пороги

Надіслати заявку
Покраска кузова автомобиля

Рестайлінг – це незначно зміна інтер’єру і екстер’єру транспортного засобу, в зв’язку зі зміною корпоративного стилю і іміджу марки авто, а також для того, що б йти в ногу з динамічно розвиваються тенденціями ринку. Рестайлінг є дуже важливим процесом, оскільки від його своєчасності і якості проведення залежить відповідність, актуальність, а також функціональні можливості Вашої машини щодо сучасного часу.

Установка кинотеатров в авто

Що стосується інтер’єру автомобіля, в першу чергу ми рекомендуємо звернути увагу на ергономічні та технологічні недоліки, удосконалити систему безпеки, а також бортовий комп’ютер. При необхідності, можна змінити дизайн салону, зробити модні вставки з чорного глянцю або хрому, поліпшити матеріал обробки салону, поставити максимально зручні сидіння і багато іншого.

Компанія Аверс-Центр пропонує повний набір послуг з рестайлінгу автомобіля будь-якої марки. Ми гарантуємо гідний рівень комфортабельності Вашого транспортного засобу, високий ступінь ергономічності і оптимальну ціну. Приїжджайте до нас у зручний для Вас час або ж звертайтеся в Аверс-Центр за телефонами, які вказані на сайті.

Відправити заявку