Шумоизоляция салона

Шумоізоляція автомобіля

Зробити шумоізоляцію необхідно для зниження рівня шуму видаваного автомобілем, його механічними частинами (двигун, КПП, підвіска), а також структурними елементами дороги, серед яких викид на арки коліс каменів та гравію. Крім цього установка шумоізоляції дозволяє знизити рівень вібрацій й акустичних шумів, породжуваних конструктивними частинами кузова та елементами його оформлення. Шумоізоляція авто – послуга, яка є особливо актуальною для доріг з досить посереднім, якщо не сказати компромісною якістю покриття.

Надіслати заявку

Шумоізоляція салону є однією з найважливіших послуг тюнінгу автомобіля, однак ключовим моментом є факт, що аж ніяк не кожен виробник дбає про те, щоб зробити шумоізоляцію своїх авто на належному рівні. Це стосується і виробників автомобілів, що належать до представницького класу. Звичайно, є і виключення, деякі моделі BMW або Merсedes, автомобільна шумоізоляція яких заслуговує на повагу. Але, як відомо, що є винятком, то тільки підтверджує правило. Адже справа в тому, що ці марки автомобілів знаходяться нагорі піраміди автомобільної ієрархії в нашій країні. Лідируюче більшість машин, серед яких превалюють бюджетні автомобілі, шумоізоляція салону яких не здатна на належному рівні поглинути звукові вібрації конструктивних елементів кузова.

Шумоизоляция салона авто

Автомобільна шумоізоляція – це роботи, виконання яких пов’язане практично з кожним проектом. При чому не тільки в комплексі з установкою акустики в автомобіль. Тотальна вібро і шумоізоляція авто зачату також потрібно в комплексних проектах, при виконанні яких проводиться повне розбирання салону.

Природно, покриття автобанів і швидкісних трас відрізняється показовою якістю і не змушує сидячих в салоні людей відчувати дискомфорт. Однак для спокійної їзди по вітчизняним трасах якісна шумоізоляція авто просто необхідна, тому що весь шум, створюваний зазорами конструктивних елементів, вібраціями, компонентами декору в салоні часом стає просто нестерпним. Саме з цієї причини шумоізоляція салону Вашого «залізного улюбленця» є практично невід’ємною послугою в кожному проекті, яким займається наша компанія.

Шумоизоляция автомобиля

Звичайно, автомобільна шумоізоляція може бути як окремою процедурою, так і підготовчим етапом при установці авто-акустики високої якості. При виконанні таких робіт зробити шумоізоляцію просто необхідно з розрахунку на те, що комфортне прослуховування музики зобов’язує до виключення зовнішніх шумів, або їх максимальної мінімізації. Шумоізоляція салону сприяє поліпшенню якості звучання встановленої акустики, знижуючи ефект від додаткових шумів, вироблених під час роботи безпосередньо аудіосистем. Як описано вище, для великих комплексних проектів потрібно тотальна шумоізоляція авто, починаючи від стелі і закінчуючи деталями передніх і задніх крил. Щоб зробити шумоізоляцію такого рівня, автомобіль попередньо розбирається до металевої основи. Далі здійснюється безпосередня установка шумоізоляції листовим приклеюванням ізоляційних матеріалів, іноді двома-трьома шарами. При цьому загальна маса машини може збільшитися на 30-70 кг, однак це практично не відчутно і не впливає на загальну динаміку показників. Все ж варто врахувати, що шумоізоляція салону спортивного автомобіля може серйозно його погіршити. У таких випадках автомобільна шумоізоляція проводиться вибірково, а не тотально або застосовуються ізоляційні матеріали з полегшеним вагою.

Заказать шумоизоляцию автомобиля

Шумоізоляція авто, що проводиться нашими фахівцями, використовує різні матеріали на основі бітуму. Серед основних переваг цих матеріалів варто відзначити високий рівень еластичності, стійкості до впливів механічного характеру, високу стійкість до займання, а також стабільність властивостей і характеристик в температурному діапазоні від -50 до +80 ºC. Широко відомі і виробники цих матеріалів, серед яких STP, Kicx, Splen, Melsy, Dynamat.

Виходячи з усього вищевикладеного, можна сказати, що шумоізоляція салону автомобіля, виконувана майстрами компанії «Аверс-Центр», відноситься до комплексних вібро і шумоізоляційним робіт як при простому обесшумліванія Вашого авто, так й при підготовчих роботах при інсталяції автомобільної акустики. Наша компанія з радістю допоможе Вам позбутися від дискомфорту під час поїздок, пов’язаного з різного роду вібраціями і шумами. Наші фахівці володіють багаторічним досвідом і напрацюваннями, вони швидко і якісно продіагностують вашого «залізного друга», знайдуть прічини виникнення шумів, визначать всі необхідні роботи по їх усуненню і сумлінно їх виконають.

Надіслати заявку