Установка аеродинамічного обважування

Аеродинамічний обвіс є одним з головних елементів тюнінгу зовнішнього вигляду кожного автомобіля. Якщо Ви хочете, щоб Ваш транспортний засіб, набуло індивідуальність і певний стиль, мало елегантний або агресивний дизайн, і ефектно виділялося з загальної маси автолюбителів, тоді Вам просто необхідно зробити аеродинамічний обвіс.

Надіслати заявку

Установка аеродинамічного обважування від Аверс-Центр

Уровни тяжести кузовных работ
Porsche 911 - стильный тюнинг
Уровни защиты бронирования авто
Надіслати заявку

За допомогою цього елемента зовнішнього тюнінгу можна не тільки якісно змінити дизайн транспортного засобу, але ще й істотно збільшити швидкісні характеристики, за рахунок значного зменшення аеродинамічного опору. Унікальність Вашого автомобіля доставить моральне задоволення Вам й викличе повне захоплення в оточуючих.

Аверс-Центр здійснює доставку і установку обважень від світових виробників – Brabus, Wild, Hamann, Lumma, Mansory, TechArt, ABT, Startech і багатьох інших.

Наша компанія співпрацює з більш ніж 50тью партнерами, які займаються тюнінгом автомобілів в Японії, а також Америці. Ми цінуємо і поважаємо кожного клієнта. Співробітники Аверс-Центру працюють оперативно, якісно і надійно. Для здійснення замовлення, потрібно зателефонувати за вказаними телефонними номерами і зв’язатися з нашими менеджерами. Звертайтеся, завжди раді Вам допомогти!