Автомобільні диски

Автомобільні диски – це один з найважливіших елементів транспортного засобу, який підкреслює його ексклюзивність та індивідуальність. Це практично перша річ, на яку, при оцінці авто, звертають увагу, і є одним з найголовніших елементів тюнінгу екстер’єру. Якщо у Вас дорога машина, тоді стильні автомобільні диски Вам просто необхідні. Але крім привабливого і яскравого дизайну, потрібно звернути увагу на їх надійність. Автомобільні диски можуть бути трьох видів: штамповані (сталеві), ковані і литі.

Надіслати заявку

Установка автомобільних дисків від Аверс-Центр

Уровни тяжести кузовных работ
Предпродажная подготовка авто
Надіслати заявку

Штамповані диски

Штамповані диски, за рахунок своєї невисокої вартості, є найпоширенішими. Вони піддаються відновленню, надійні, але мають велику вагу, простий дизайн і не стійкі до корозій.

Литі диски

Литі автомобільні диски є найпопулярнішими. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, легкі, не бояться корозії і не дуже дорогі. Основним недоліком є ​​не міцна структура металу. При сильному ударі диск може тріснути, що досить небезпечно, особливо на великій швидкості.

Ковані диски

Ковані найкраще відповідають вимогам безпеки, надійності і зовнішньої привабливості. Але в зв’язку зі своєю дорожнечею, ці автомобільні диски не набули широкого поширення. Вони, за рахунок особливості технології виробництва, значно легше і мають більш міцну структуру, ніж інші.

Компанія Аверс-Центр пропонує своїм клієнтам автомобільні диски високої якості. Наші досвідчені фахівці підберуть найбільш відповідний варіант безпосередньо під Ваш транспортний засіб. Ми співпрацюємо тільки з провідними світовими компаніями з виробництва дисків, що гарантує їх довговічність, а також надійність.

Компанія Аверс-Центр рекомендує виконувати процедуру установки автомобільних дисків професіоналами, на спеціально підготовлених майданчиках, з використанням всіх необхідних інструментів і обладнання. Звертайтеся в компанію Аверс-Центр за вказаними номерами телефонів, і ми обов’язково Вам допоможемо в купівлі та встановлення дисків.

Відправити заявку