Вихлопні системи

Вихлопна система будь-якого транспортного засобу є дуже важливою складовою та необхідна для відводу відпрацьованих газів, які надходять з випускного колектора, забезпечення екологічної чистоти навколишнього середовища, а також для придушення шумів та вібрацій працюючого двигуна.

Надіслати заявку

Тюнінг вихлопної системи додасть автомобілю зовсім інший, більш привабливий зовнішній вигляд, підкреслить його індивідуальність. Крім цього, модернізована вихлопна система зробить процес поїздки більш комфортним, дозволить наростити потужність, а також додатково знизить вібрації та звуки. Все це в комплексі забезпечить більш тривалу експлуатацію автомобіля. Компанія Аверс-Центр має все необхідне обладнання, а також досвідчених професіоналів.

Ми виконуємо наступні види тюнінгу вихлопних систем:

⇒ Тюнінг звуку
Наші фахівці зможуть відрегулювати звучання Вашого транспортного засобу, зробивши його більш гучним або тихим. В процесі чого, Ви зможете вибрати оптимальний варіант, максимально приємний та відповідний для Вас.

⇒ Декоративний тюнінг
Для того, что б кардинально Изменить Зовнішній вигляд, Використовують СПЕЦІАЛЬНІ насадки для глушника. Смороду могут буті абсолютно різніх форм, в залежності від побажань замовника. При бажанні клієнта, також можливий розлучення вихлопних труб на дві сторони, установка світлодіодів в насадку глушника або пристрої для викиду полум’я. Це зробить Ваш автомобіль більш ефектним та викличе абсолютне захоплення в оточуючих.

⇒ Технічний тюнінг вихлопної системи
Він здійснюється з метою збільшення продуктивності, а також потужності двигуна. Єдиним недоліком є збільшення витрати палива.

Якщо Ви хочете виконати дійсно якісний тюнінг вихлопної системи Вашого автомобіля, не намагайтеся це зробити самостійно. Звертайтеся до професіоналів, в компанію Аверс-Центр, і ми, з радістю, Вам допоможемо. У нас є всі необхідні для цього інструменти, новітнє обладнання, спеціально підготовлені майданчики, а також досвідчені і кваліфіковані фахівці.

Надіслати заявку