Цветные ремни безопасности

Кольорові ремені безпеки

Будь-яка модель автомобіля відповідає всім вимогам і нормам безпеки. Конструкція передбачає пасивну і активну безпеку. До другої категорії входять системи стабілізації, противоблокировочні, інформування про небезпеку. Пасивні засоби – ремені безпеки, посилений бампер і подушка безпеки. Звичайно, що самим перевіреним елементом в надійному захисті водія і пасажира є ремені. І їх використання регламентується на законодавчому рівні.

А зараз відійдемо від строгості і трохи розбавимо уяву. Припустимо, чорний кузов BMW X7, білий салон і сірі ремені. Все б добре і машинка дійсно елітного класу, але всю картину псують тьмяні ремені. А ось неоновий синій відтінок на ременях безпеки зроблять салон набагато веселіше.

Надіслати заявку
Замена ремней безопасности в авто

Навіщо потрібні кольорові стрічки?

Конвеєрне виробництво автомобілів передбачає заводську комплектацію і дизайн салону. Темний інтер’єр з сірими або чорними ременями виглядає не зовсім презентабельно. Навіть найдорожча іномарка буде виглядати нудно з такими стрічками. А що робити власникам кольорових салонів, які виявили бажання перетворити інтер’єр в останній тренд тюнінгу? Вихід один – терміново змінити колір стрічки.

На благо така послуга цілком доступна для наших клієнтів. У «Аверс-Центр» можна купити кольорові ремені безпеки абсолютно будь-якого відтінку. Червоні, салатові, сині, яскраво жовті стрічки будуть довго пістрявити в очах Ваших пасажирів. Погодьтеся, що класичний чорний шкіряний салон і чорні ремені – ну це зовсім похмуро. А ось помаранчеві стрічки – взагалі супер!

Так навіщо відмовляти собі в такому задоволенні? Ми раді допомогти Вам з Вашими креативними ідеями і нестандартним підходом до тюнінгу авто. Маленька деталь салону може зробити візуальний бум в інтер’єрі.

Як відбувається заміна ременів безпеки?

Після того, як Ви визначили колір нової стрічки, потрібно приступати до її встановлення. Для наших майстрів цей процес не займе багато часу і замовлення буде виконано в максимально швидкі терміни. В деталях процес виглядає наступним чином:

  1. Знімання обшивки стійок.
  2. Витяг механізму кріплення стрічок.
  3. Плавне та акуратне відмотування стрічки, що дозволить зберегти блокиратор та механізм в цілості й схоронності.
  4. Розпарювання нижнього і верхнього краю ременя.
  5. Вимірювання старої і нової стрічки з точністю до мілімету.
  6. Пришив нового ременя та установка механізму в початкове положення.

Якщо Ви думаєте, що все так просто, то глибоко помиляєтеся. Кожен етап вимагає акуратності і володіння особливими навичками по роботі з таким механізмом. Незначна помилка може призвести до небажаних наслідків на дорозі.

Порадуйте свій автомобіль новенькими ременями безпеки

Кожен вид авто вимагає до себе особливого догляду. І в «Аверс-Центр» знають, як такий догляд зробити на вищому рівні. Фахівців у сфері тюнінгу багато, але тільки лідери можуть запропонувати своїм клієнтам щось унікальне та індивідуальне. У команді працюють майстри, для яких немає перешкод, і вони не знають складнощів в своїй справі.

Ми можемо не тільки переобладнати Ваш автомобіль, виконати стильну перетяжку салону. Для нас важлива кожна деталь, якою і є ремінь безпеки. Хтось навіть не надає значення класичному кольору стрічки, а для когось це перша асоціація з «траурною стрічкою». У нас Ви зможете підібрати будь-який варіант ременя безпеки, а запропонована кольорова гама просто потрясе уяву. Ласкаво просимо в «Аверс-Центр», в світ професійного тюнінга і нестандартного мислення щодо зміни авто.

Надіслати заявку