Покрытие поверхностей драгоценными материалами

Покриття поверхонь дорогоцінними матеріалами

В останні роки в технологіях нанесення металевих покриттів спостерігається істотний прогрес, розширився спектр їх практичного застосування. Оптимізовано процеси осадження благородних і рідкісних металів, на основі полімерних з’єднань розроблені нові, що володіють поліпшеними кінетичними і функціональними властивостями реактиви, що дозволяють значно підвищити якість і захисні властивості одержуваних покриттів.

Надіслати заявку

Покриття поверхонь дорогоцінними матеріалами від Аверс-Центр

Надіслати заявку

Тюнінг автомобілів та мотоциклів – один з найбільш ємких сегментів серед застосувань сучасних технологій металізації поверхонь. Найбільш затребувані золочення та сріблення хромованих емблем, вставок, накладок та автомобільних дисків. Наша компанія пропонує своїм клієнтам покрити деталі оформлення екстер’єру та інтер’єру автомобіля благородними металами. Ми використовуємо високотехнологічне обладнання, що дозволяє наносити найтонший шар дорогоцінних металів, таких як золото (чисте золото 999 проби, «рожеве золото», «зелене золото»), срібло, платина, родій практично на будь-які поверхні (елементи декору салону, емблеми автомобілів, товарні знаки обладнання та багато іншого). Практика показала, що найбільш затребуваним є золочення, коли наноситься шар золота 24К (99,9%). Відомо, що золото за своєю природою не тьмяніє, не блякне і не піддається корозії. Золоте покриття додає дивовижний зовнішній вигляд поверхонь, воно назавжди збереже свій блиск! Зміст в складі золота 0,03% кобальту забезпечує йому довговічність та зносостійкість.

Якщо ви хочете виділитися серед безликої маси серійних автомобілів, оточити себе в салоні розкішшю і вишуканістю золота, наші майстри допоможуть вам у цьому. Вони позолотять елементи декору вашого «залізного друга», покриють їх іншими дорогоцінними металами.

Надіслати заявку