Покрытие поверхностей натуральным шпоном

Покриття поверхонь натуральним шпоном

Шпон натурального дерева часто використовують в оформленні салону автомобіля, при створення його нового дизайну. Відомо, що дерево – ознака дорогого інтер’єру, і здавна така мебля найдорожча.
Якщо людина звикла до апартаментів, які обставлені меблями з натурального дерева, то йому хочеться бачити щось подібне і в своєму автомобілі, обробити салон шпоном, фактура якого йому подобається найбільше. Тим більше, якщо це дорогий автомобіль представницького класу, якому просто «на-віч» ексклюзивний салон. І шпон натурального дерева як не можна краще підходить для цього.

Надіслати заявку

Покриття поверхонь натуральним шпоном від Аверс-Центр

Надіслати заявку
Покрытие натуральным шпоном

Стало вже досить звичним, що дерев’яний шпон використовують для оформлення керма, важеля управління коробкою передач, вставок в двері і торпедо, панель приладів. Крім таких традиційних рішень ми можемо запропонувати вам і інші варіанти «дерев’яного» декору. Наприклад, оформити шпоном ручки дверей, подіуми динаміків, корпус сабвуфера. Якщо ж у вашому автомобілі обладнаний «офіс на колесах» з VIP-зоною в пасажирському відсіку, то шпоном можна покрити столик для ведення переговорів, консоль. Нарешті, чому б не замінити вставки «під дерево» в заводському інтер’єрі салону на виконані з натурального шпону, вибравши фактуру і відтінок з тих, що ви віддаєте перевагу? При цьому вид і форма поверхні, яку потрібно покрити шпоном, не мають значення. Вони можуть бути будь-якими.

Натуральный шпон для авто

Ми можемо запропонувати вам величезну кількість фактур, кольорів, відтінків шпону різних сортів дерева. Від звичних, знайомих всім, до таких, назви яких багато хто навіть не чули. Якщо ви звикли до тепла і неповторному затишку, які створює в інтер’єрі будинку натуральне дерево, наші фахівці готові створити таку атмосферу і в вашому автомобілі.

Надіслати заявку