Тиснення і гравірування

Хочете виділити свій автомобіль з безлічі однакових серійних? Декоративна вишивка, тиснення, гравірування – технології, які додадуть індивідуальності салону вашої машини, створять в ньому своєрідний домашній затишок. Вони використовуються давно. З давніх-давен люди, наприклад, вишивали свої ініціали на носових хустках, подушках, одязі. Ми перенесли цю традицію на нову платформу – в автомобіль. Йдеться про те, щоб виконати в інтер’єрі салону такий знак, малюнок, зображення, який би підкреслював вашу індивідуальність і індивідуальність вашого «залізного коня». Ці технології використовують у своїй практиці світові виробники автомобілів, а також такі відомі тюнінгові центри, як Brabus, Kleeman, ART, TechArt, Pininfarina.

Надіслати заявку

Тиснення, гравірування від Аверс-Центр

Надіслати заявку
Декоративная вышивка, тиснение, гравировка

Такі роботи вимагають розшивки покриття сидінь, розбирання елементів інтер’єру, перетяжки його пластикових деталей шкірою або алькантарою. Зрозуміло, найзручніше це робити при перешивки салону, коли його все одно розбирають. Тому найчастіше такі замовлення наші фахівці виконують в комплексних проектах з рестайлінгу салону, коли вони повністю змінюють його дизайн, створюють абсолютно новий інтер’єр. Випадок, коли замовник хотів би завдати якийсь малюнок, знак на деталь оформлення заводського або вже тюнингованного салону, – рідкість, і ми, практично, не займаємося такими речами. Це опція, яку ми можемо запропонувати вам в комплексному проекті. Елементи декору, виконані з використанням вишивки, тиснення і гравіювання, прикрашають салон, завершують всю роботу по зміні його дизайну, підкреслюють її спрямованість. Будь то строгий, діловий салон, салон жінки-водія або молодої людини, корпоративний салон.

Тиснение и гравировка

Використовуючи вишивку, тиснення або гравіювання, ми поставимо відмітний знак на будь-яку деталь інтер’єру салону вашого автомобіля: підголовник, сидіння, стеля, карту двері, торпедо, cолнцезащітний козирок, килимок, в багажник. Це може бути будь-яке зображення за вашим вибором, наприклад, герб, карта зоряного неба, карта півкуль, зображення родового генеалогічного дерева і так далі. Треба зауважити, що минули ті часи, коли ми займалися переважно тим, що на підголівнику, припустимо, «Шкоди» вишивали логотип цієї марки. Зараз ми готові нанести будь-який малюнок на будь-яку деталь інтер’єру салону машини. Все залежить від вашої фантазії, а наші дизайнери готові допомогти вам у виборі сюжету і створенні зображення.

Відправити заявку