Установка автомобильных штор

Установка автомобільних штор

Конфіденційність і затишок в салоні автомобіля – важлива складова ділової поїздки. І для цього не потрібно маскуватися за тонованими вікнами. Є більш раціональне рішення – автомобільні шторки. Компанія “Аверс-Центр” знає толк у своїй справі, і продумує комфорт автомобіля до дрібниць. Основна функція шторок – це не тільки захист від попадання сонячних променів, але і забезпечення повної анонімності пасажирів в будь-який час. Виготовляються шторки тільки з якісних трикотажних матеріалів.

Якщо Ви любите відчувати легке віяння вітерця за вікном в жаркий день, тоді тільки автомобільні шторки подарують Вам такі відчуття. Тюнінг-ательє створить полотна під колірну гамму салону, зробить їх зі складками або без, щоб вид був ефектний і стильний. Звернутися до нас може власник абсолютно будь-якої марки авто. Замовляйте ексклюзивний комплект автомобільних шторок у лідера по тюнингу в Україні прямо зараз і ми підкреслимо Ваш вишуканий смак.

Надіслати заявку

Установка автомобільних штор від Аверс-Центр

Обслуживание автомобиля
Установка парктроника
Надіслати заявку

У порівнянні з тонуванням, автомобільні шторки погіршують видимість в сутінкові та нічні години, при їх установці не виникає відчуття зменшення розміру салону автомобіля, виключаються такі неприємності, як вихід з ладу елементів обігріву заднього скла, зменшення дальності дії пультів дистанційного керування, погіршення роботи склопідйомників і т.д. Таким чином, при установці штор на автомобілях, що знаходяться на гарантійному обслуговуванні, не виникає спірних питань з фахівцями сервісних центрів. Слід зазначити, що для автомобільних шторок не існує обмежень по світлопроникності (як при тонування), і немає приводу для спілкування з співробітниками ДПС.

Для автомобільних штор використовуються спеціалізовані трикотажні полотна, що має підвищену стійкість до фізико-хімічних впливів і мають високу формоустойчивостью. Це означає, що вони не будуть вигоряти і деформуватися протягом усього терміну служби автомобіля. Колірна гамма полотен підібрана так, щоб максимально відповідати тенденціям сучасної автомобільної моди і задовольняти потреби власників автомобілів різних класів і призначень.

Відправити заявку