Підсвічування та освітлення салону

Підсвічування салону може виконувати як чисто практичну, так і естетичну функції. Найчастіше вони об’єднані. При грамотному розташуванні додаткового освітлення салону поїздка стає більш комфортною, завдяки тому, що фактично будь-яку область можна додатково освітити й абсолютно точно не доведеться намацувати щось впало на підлогу або ручку двері наосліп. Загалом, допоможе там, де стандартного підсвічування не вистачає.

Надіслати заявку

LED панелі денного освітлення

Найпопулярнішими на сьогоднішній день залишаються неонове підсвічування та світлодіодні стрічки. Останні подобаються автолюбителям навіть більше, оскільки їх можна прикріпити на хороший двосторонній скотч і вони не вимагають ніяких додаткових засобів кріплення.

Як вже було сказано вище, перевагою установки саме такого додаткового освітлення салону як мінімум в тому, що світлодіоди не вимагають якихось особливих кріплень. LED панелі й стрічки досить міцні й служать довго. На включення світлодіоди реагують спритно, так що і настройка різних режимів не складе труднощів.

Для розміщення в салоні світлодіодного освітлення необхідно:

  • визначитися з місцем розташування освітлення, заміряти й відрізати шматок стрічки, відповідний вимірами. При цьому важливо не забувати, що на стрічці є спеціально позначених місцях – там і тільки там її потрібно розрізати. Також не варто різати з запасом – швидше за все, «запас» буде некрасиво провисати і псувати зовнішній вигляд салону;
  • Провід припаивается до країв стрічки та тепер можна перевірити її роботу, підключивши до джерела живлення. Якщо все працює, місця з’єднання ізолюються (переважно за допомогою термоусадочної трубки)
  • Деякі стрічки вже йдуть з липким шаром, що клеїть, в такому випадку потрібно всього лише зняти захисну плівку з нього і пристосувати стрічку на вибране місце. Якщо ж шар відсутній, використовується клей або хороший двосторонній скотч.

LED панелі денного освітлення підключаються або через прикурювач, або через наявну систему освітлення.
Насправді, LED підсвічування проявила себе настільки добре, що багато хто навіть замінюють всі звичайні лампи салону авто на світлодіодні.

Подсветка салона автомобиля

RGB підсвічування салону

Це теж LED підсвічування, але замість одного колірного рішення, Ви отримуєте відразу все. У комплекті з такою підсвіткою йде спеціальний пульт, який дозволяє налаштовувати такі параметри:

  • Колір підсвічування (будь-який колір, який можна отримати змішуванням трьох базових: червоного, зеленого та синього);
  • Яскравість підсвічування.
  • Режими роботи підсвічування;
  • Включення та вимикання підсвічування.

Так само, як і в випадку з простими варіантами LED підсвічування салону, RGB підсвічування може бути встановлена в будь-якому місці в салоні.

Замовити RGB підсвічування
Дополнительное освещение салона

Зоряне небо

Існують і ще більш витончені варіанти освітлення салону. Наприклад, перетворення стелі в зоряне небо. Це тривалий і складний процес (на такому «небі» розміщується до 3000 крапок, що світяться), але результат безперечно чудовий.
Отже, перетворення стелі в зоряне небо складається з:

  • перетяжки стелі «алькантарою» – особливим матеріалом, який поєднує в собі кращі якості замші, при цьому не маючи її недоліків;
  • ручної установки кожного світлодіода.

При цьому дуже важливим є матеріал, в який вони встановлюються – наприклад, «алькантара» рекомендується тому що в неї можна «втопити» діоди на різну глибину, що дозволить створити «зірки» різної величини і яскравості.

Для установки зоряного неба немає обмежень, крім одного – у автомобіля повинен бути жорсткий стелю.

Для установки зоряного неба немає обмежень, крім одного – у автомобіля повинен бути жорсткий стелю.

Отримати консультацію

Освітлення для читання

Освітлення для читання не є настільки популярним і часто просто йде «в комплекті» з плафонами освітлення салону, тим самим об’єднуючись в так звані стельові консолі. Така консоль може бути встановлена або «по рядах» пасажирів, або своя для кожного з пасажирів. Оскільки для читання потрібен направлене світло, такі консолі обладнані відбивачами. І, звичайно ж, окремими кнопками включення і виключення освітлення для читання.

Надіслати заявку