Освещение салона

RGB освітлення салону

Світлодіодне підсвічування автомобіля – це той вид робіт, з яким в нашій компанії приділяється особлива увага, особливо в проектах з комплексного переобладнання автомобіля. Підсвічування салону, підсвічування стелі і навіть підсвічування в ноги – це лише короткий перелік варіантів установки додаткового освітлення, яким наші фахівці можуть забезпечити вашого «залізного друга». Як би неправдоподібно це не звучало, проте саме підсвічування автомобіля має властивості, що забезпечують комфорт в салоні Вашого авто. Правильна світлодіодне підсвічування може не тільки стати елементом прикраси в салоні, але і підвищити комфортабельність, а також задати настрій і відчуття гармонії.

Надіслати заявку

RGB підсвічування салону від Аверс-Центр

Освещение салона авто
Освещение салона автомобиля
Подсветка и освещение салона
Освещение салона
Надіслати заявку
Подсветка и освещение салона

Світлодіодне підсвічування стелі й інша підсвічування салону авто опрацьовується нашими фахівцями вже на стадії розробки дизайнерського проекту. Ми підберемо для Вас будь-який варіант виконання, так щоб підсвічування салону автомобіля, своїми інтенсивністю і кольором, ідеально вписувалася під загальну гаму кольорів в інтер’єрі і гармоніювала з фактурою і квітами його обробки. Будь то загальна підсвічування салону або ж окрема світлодіодне підсвічування стелі і підсвічування в ноги, спрямовані, щоб підкреслити окремі елементи декору салону або його обсяги.

Світлодіодне підсвічування типу «вуаль» здатна принести в інтер’єр вашого автомобіля відсутню частинку домашнього затишку і спокою. Підсвічування салону місцевого ж типу, в своє призначення несе створення додаткової комфортабельності окремих ділянок салону.

Освещение салона авто

Світлодіодне підсвічування автомобіля, що відноситься до типу «комфорт», призначена для полегшення процесу висадки-посадки в автомобіль, особливо в темний час доби. Підсвічування автомобіля такого типу встановлюється нашими фахівцями в областях порогів або задніх бамперів, що дозволяє досить потужно висвітлити околоавтомобільних майданчик при повній відсутності зовнішнього джерела світла.

Відправити заявку