Пошиття і перетяжка салону автомобіля

Перетяжка салону автомобіля і його пошиття є одними із самих основних напрямків діяльності нашої компанії. Роботи такого плану завжди необхідні і затребувані. Це пов’язано з тим, що заводи-виробники випускають авто великими тиражами. Створити салон навіть найдорожчої машини, який буде відповідати потребам покупців, просто неможливо.

Надіслати заявку

Це – при серійному і масовому виробництві. Фахівці нашої компанії індивідуально підійдуть до кожного транспортного засобу. Вони зроблять салон витонченіше, виразніше, привабливіше, яскравіше, щоб він відповідав Вашим вимогам, став більш оригінальним і стильним. Ми з радістю допоможемо зробити «залізного товариша» дійсно виключно Вашим – змінимо матеріал обшивки, її колірну гаму і фактуру.

Однією з особливостей робіт по перешивці салонів, які виконуються нашою компанією, є те, що це не просто якась звичайна перетяжка салону або заміна в вже не новому автомобілі зношеного покриття. Наші фахівці привносять в інтер’єр індивідуальність і новий колорит. Найчастіше мова йде про рестайлінг салону, коли він стає неповторним і ексклюзивним.

Пошив и перетяжка салона

Замовити тюнінг салону автомобіля

24 роки «Аверс Центр» працює з проектами будь-якої складності, від простих «сімейних» рішень до високотехнологічних «президентських».

Відправити заявку

Матеріали

Перетяжка салонів авто досить складний процес, якість якого залежить від матеріалів, які використовуються. Про їх особливості і характеристиках Ви зможете детально ознайомитися в розділі, під назвою: «Матеріали і технології». Тут обмежимося лише деякими відомостями.

Основним матеріалом є шкіра, виготовлена ​​відомими світовими виробниками. Зразки поставляються в широкій колірній гамі, мають свою фактуру. Є шкіра більш дешева чи дорога, але це не має значення, оскільки в будь-якому випадку це буде, виключно високоякісний матеріал. Іноді ми застосовуємо добре відому «алькантару», яка є чудовим італійським замінником замші і універсальним матеріалом, який часто використовується в обробці салонів (зазвичай сидінь, стійок, стель).

Тюнинг Mini One

Зміна анатомії сидінь і керма. перетяжка керма

Перетяжка салону авто (Київ) починається з демонтажу сидінь, розшивки старої обшивки. За нею з допомогою лекал (якщо необхідно виготовляють нові) викроюють необхідні заготовки, повністю перешивають сидіння, а потім встановлюють їх в салон.

Для того, що б перетяжка салону авто була якісна, за Вашим бажанням, спочатку, наші фахівці можуть розробити дизайн-проект. Якщо мова йде про великий, комплексний проект, ми обов’язково надамо для Вас кілька варіантів оформлення майбутнього інтер’єру салону.

Чому розмова йде, перш за все, про сидіння? Це пов’язано з тим, що перетяжки салону автомобіля (Київ) включає в себе, за замовчуванням, і перетяжку карти дверей. А разом з цим, найчастіше за все, одночасно інсталюється мульти- або аудіомедійную системи. У таких випадках у дверних карт шансів, залишитися не зміненими, немає. Зокрема, це стосується центральної частини карти, яка повинна підтримувати загальний дизайн салону і гармонійно підходити до оформлення сидінь. Перетяжка салону (Київ), яка зазвичай проводиться нашою компанією, обов’язково включає мінімальну кількість робіт, а саме: перетяжка центральних вставок карт дверей, ручника і керма.

Перетяжка салона авто (Киев)

Кращі роботи з пошиття салону

Компанія «Аверс-центр» може трансформувати і модифікувати салон, змінити його ергономіку й інтер’єр, вибрати колірну гамму матеріалів і фактуру для його перешивки. В таких проектах наші співробітники зможуть в повній мірі проявити свої здібності, втілити творчі починання, зробити щось нове, здивувати замовника, запропонувати йому власне бачення дизайну салону. Надати свою дослідну, перевірену часом, думку і надати ексклюзивні варіанти.

Наші найулюбленіші роботи, які домінують в практиці компанії «Аверс-центр», є глобальні проекти з перетяжкою абсолютно всього салону, коли він весь, включаючи навіть багажник в нашому розпорядженні.

У таких випадках перетяжка автомобіля складається з робіт над сидіннями, стелею, стійками, торпедою, картами дверей, центральною консоллю і задньою полицею. Та частина, яка залишається перетягнутою, ми перефарбовуемо її під колір інтер’єру. Одним словом, в салоні автомобіля не буде жодної деталі, до якої б не торкнулися руки наших фахівців. Такий комплексний проект виконується від початку розробки дизайн-проекту, і до здачі салону «під ключ» замовнику, оновленого з урахуванням його зауважень і пропозицій.

Перетяжка салона кожей

Якщо кваліфікувати роботи, що виконуються нашою компанією, то левова частка замовлень припадає на досить серйозні проекти, в яких перетяжка салону в Києві відбувається в повному обсязі. До нас часто приїжджають люди на новому транспортному засобі з шкіряним салоном, і їх не влаштовує колірна гамма і фактура обшивки. Припустимо, Ви вибрали собі модель, яку б хотіли, але замість бажаного шкіряного салону, він оформлений текстилем. Або ж Вас не влаштовує чорний колір, і Ви хочете салон кольору беж. Не біда, звичайно, ми завжди раді допомогти.

Часткова перетяжка салонів не наш профіль, ми практично ніколи не займаємося (в рідкісних винятки) обробкою окремо взятих елементів оформлення салону. Нашими роботами є, в основному, перетяжка салонів нових транспортних засобів або глобальні проекти. Ми позиціонуємо себе як фірму, яка займається переважно ексклюзивними замовленнями, тому наші співробітники зможуть виконати багато робіт такого роду і VIP-проектів. До таких належить майже кожен другий або третій проект.

Але це абсолютно не означає, що компанія «Аверс-центр» не виконує замовлення, в яких необхідно зберегти заводський дизайн салону, змінивши, наприклад, фактуру матеріалу обшивки або колірну гамму його оформлення. Адже власники, особливо престижних, дорогих іномарок, дуже часто виявляють бажання зберегти початкове оформлення салону. Іноді, у нас також бувають і такі stock-проекти.

І ще про одну значну деталь. Досить часто в автомобілі задекларований салон з натуральної шкіри, але виробник використовує тільки вставки. В результаті, в такому салоні можна знайти всього лише 40% шкіри, а іншим є шкірозамінник.

Таким матеріалом, наприклад, може бути вініл, як це часто зустрічається в машинах, зроблених в США, а також Європі.

У нашому тюнінг-центрі проводиться дуже якісна, з використанням 100% натуральної шкіри, перетяжка салону (Київ). Ціна, в залежності від Ваших побажань і переваг, може змінюватися.

До того ж, якість пошиття і крою у нас значно вище, ніж на заводі. Адже конвеєр не розрахований на виготовлення ексклюзивного авто, та й завдання при масовому виробництві такі не ставиться, так як вони просто не здійсненні. А у нас – повністю ручна робота. Ми підходимо до кожного транспортного засобу індивідуально. Адже навіть в строго витриманий стиль салону (наприклад, чорний) або в найпростіший можна додати кілька цікавих деталей: логотип, контрастну кольорову строчку – таких технологій велика кількість. В кінцевому підсумку, салон автомобіля залишиться строгим, але зі своєю родзинкою, в якій буде видно наш почерк і проявляється характер власника.

Установка акустики в автомобіль

Хоча перетяжка салонів є одним з основних профілів, але далеко не єдиним. Наша компанія надає повний комплекс послуг зміни дизайну. Сюди можуть входити такі важливі для нас складові, як інсталяція високоякісних аудіо-, а також мультимедійних систем. Можливо і різне додаткове TOP-обладнання. Часто, коли людина приїжджає до нас тільки з тією метою, щоб розгорнути в своєму транспортному засобі аудіосистему, він навіть не думає про рестайлінг всього салону. Але, обговоривши проект з нашими майстрами, він, як це часто трапляється, дає згоду і на його перетяжку, і навіть на комплексний проект. Замовник розуміє той незаперечний факт, що комплексно робити роботи істотно простіше і, в кінцевому підсумку, це обійдеться для нього значно дешевше, ніж поетапне їх виконання.

Крім того, така перетяжка салону автомобіля дуже заощаджує Ваш дорогоцінний час, оскільки не потрібно їздити по різних фірмах і всюди залишати машину на якийсь час. Також необхідно пам’ятати і ще про одну перевагу комплексного підходу. В процесі виконання всіх запланованих робіт в одному місці, автомобіль виходить цілісним і гармонійним.

Позолота в салоне авто

Ви запитаєте, яке оснащення ми маємо для перешивки салону? Це сучасне, високоякісне, професійне обладнання від чеських і японських виробників. Також є і старі зразки, але вони такої якості, що їх досі використовують з великим успіхом компанії, подібні до нашої. Звичайно, не дідусь «Зінгер», а радянське обладнання, яке раніше використовувалося в швейної промисловості.

Тепер вам відомо, що перетяжка салонів в нашій компанії робиться, в основному, при реалізації проекту з рестайлінгу салону в комплексі, оснащенню його додатковим обладнанням та аудіо- чи мультимедійної системами. Все залежить від ваших можливостей і бажання. Якщо Ви не знаєте, що таке перетяжка солона (ціни, терміни виконання або будь-яку іншу інформацію), телефонуйте нам, і ми обов’язково допоможемо.