Перетяжка керма

Солідний автомобіль повинен бути ідеальним до найдрібніших деталей. А тонкі нюанси від майстрів “Аверс-Центр” допоможуть зробити його ще зручнішим і практичнішим у використанні. Для цього компанія пропонує просту, але необхідну послугу – перетяжка керма з використанням німецької шкіри або італійської алькантари.

Якщо Ви відчуваєте якийсь дискомфорт або Вам чогось не вистачає – не проблема. Ми можемо змінити анатомію керма, зробити потовщення, щоб досягти ідеальної ергономіки для водія. А додаткові вставки з дерева або карбону підкреслять солідний статус салону. Робота буде виконана всього за 1 день, при цьому ми не забуваємо про гарантії на зроблене замовлення. Прийнятні ціни і професіоналізм фахівців – це те, що потрібно саме Вам.

Надіслати заявку

Перетяжка керма від Аверс-Центр

Надіслати заявку

Якщо Ви купили новий автомобіль? Зрозуміло, перед цим ви довго думали, вибирали і, нарешті, зупинилися на конкретній марці і моделі. Але новознайдений «залізний кінь» і друг має маленькі і цілком пробачні недоліки. Наприклад, на «бублику» немає достатньо вираженої підтримки для великого пальця, до якої ви так звикли в своїй попередній машині. Звичайно, це не могло зупинити вас при покупці обраної моделі. Але ж кермо – один з найважливіших органів управління автомобілем. І, звичайно, він заслуговує шанобливого ставлення до себе. Рульове колесо має бути ергономічним і зручним для вас.

Перетяжка руля автомобиля

Якщо у вас спортивний автомобіль, і ви хотіли б зменшити ковзання долонь по обіду керма, то за допомогою спеціальних технологій і матеріалів ми допоможемо вам. Це дозволить драйверу краще контролювати «штурвал», а значить і болід. Такі технології застосовують багато компаній, наприклад, Izotta, MOMO, які є світовими виробниками по виготовленню спортивних рулів. Ми відстежуємо їх досвід і використовуємо в своїх роботах.

Отже, за вашим бажанням ми можемо виконати тюнінг керма, зробити його більш спортивним, додати «м’язів» ободу або, навпаки, зробити його витонченіше. Організувати ту ж підтримку для великого пальця або створити на ободі своєрідні «зачіпки», щоб долоня не ковзала по ньому. За вашим бажанням ми повторимо на «баранці» анатомію ваших долонь, забезпечивши максимальний комфорт при їзді. Або відтворимо анатомію керма вашого колишнього автомобіля, до якого ви так звикли. Хочете, ми повністю змінимо для вас геометрію рульового колеса? Ми можемо розмістити на ньому і кнопки управління бортовим комп’ютером або аудіо / відеосистемою.

Перетяжка руля машины

Реалізуючи в автомобілі глобальний комплексний проект з рестайлінгу його салону, ми, як правило, займаємося і кермом. У комплекті до дерев’яних накладок в інтер’єрі салону, робимо вставки з натурального дерева для обіду «бублика» або навіть виготовляємо цілком дерев’яне рульове колесо. Так в салоні підтримується «дерев’яна» тема. Підтримка (накладки, вставки на кермо) може бути не тільки «дерев’яної», а й «карбонової», «металевої», якщо такий стиль салону.

Накладка на клаксон є обов’язковою деталлю керма, і дизайн її ми теж можемо змінити, додавши якісь відзнаки, логотипи, значки, малюнки. Або, за вашим бажанням, змінимо форму накладки, виготовимо її заново.

Перетяжка руля в авто

Чи можна змінити характер звукового сигналу, його мелодію? Зрозуміло. Це більше відноситься до розділу «Додаткове обладнання», але буде доречно згадати про таку послугу і тут. Найпростіший варіант – подати сигнал з СГУ на клаксон. Тоді при натисканні його буде відтворюватися не стандартний звуковий сигнал, а спеціальний.

Можливо, ви й не підозрювали, що можна змінити анатомію керма і виконати перетяжку керма за вашим бажанням? Що у «баранки» можуть бути різні “приколи”? І дуже зручні приколи, між іншим.

Надіслати заявку