Перетяжка салона кожей

Перетяжка салону шкірою

Тюнінг-ательє “Аверс Центр” виконає для вашого автомобіля – пошиття салону будь-якої складності. Ми реалізуємо всі Ваші бажання і запропонуємо безліч варіантів, як зробити салон автомобіля красивим і ексклюзивним.

У нашому тюнінг-ательє здійснюється переобладнання салону за індивідуальними проектами: пошиття салону авто шкірою, обтягування алькантарою, тканиною або кожзамом. Ми пропонуємо інші види робіт, серед яких – повне переобладнання салону автомобіля, монтаж автомобільних перегородок, акустичної системи, будь-якого рівня складності, установка ТВ, Wi-Fi, систем денного освітлення, встановлення сигналізацій, охоронних комплексів і систем GPS стеження.

Перетяжка салона автомобиля кожей

Досвід роботи наших фахівців з шкірою – понад 20 років – гарантує високу якість обробки салону при доступних цінах на послуги. Прорахувати ціну на перетяжку салону свого автомобіля, можна в нашому калькуляторі! Так само в тюнинг-ательє “Аверс Центр” діють спеціальні пропозиції і знижки, розмір яких Ви можете дізнатись за телефоном.

Перетяжка салонів авто досить складний процес, якість якого залежить від матеріалів, які використовуються. Основним матеріалом є шкіра, виготовлена ​​відомими світовими виробниками. Зразки поставляються в широкій колірній гамі, мають свою фактуру. Так само ми застосовуємо добре відому «алькантару», яка є чудовим італійським замінником замші і універсальним матеріалом, який часто використовується в обробці салонів (зазвичай сидінь, карт дверей, стійок, стель).

Перетяжка салона машины кожей

Ми готові втілити всі ваші мрії в реальність! Колірна гамма, фактура шкіри і її поєднання можуть бути самими різними – все залежить від вашого бажання! Можливі будь-які нестандартні рішення!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта від Аверс центр! Завжди Вам раді!

Відправити заявку