Перетяжка сидінь

Ділові люди завжди обирають для свого комфорту все найкраще. Що може бути більш престижним за німецьку шкіру або італійську алькантару на сидіннях авто? В такому кріслі буде приємно спілкуватися з партнерами по бізнесу або насолоджуватися поїздкою на довгоочікуваний відпочинок. Саме такий рівень презентабельності створюють майстри тюнінг-ательє “Аверс-Центр” своєю ручною роботою з перетяжки сидінь.

Компанія з багаторічним досвідом роботи надає трирічну гарантію, а готовий результат буде виконаний від 5 робочих днів. У Вашого елітного автомобіля немає стильного салону? Тоді замовте тюнінг авто в Україні будь-якої моделі у справжніх професіоналів своєї справи.

Надіслати заявку

Перетяжка сидінь від Аверс-Центр

Перетяжка салона кожей
Пошив и перетяжка салона
Отправить заявку

Умовно, перетяжка автомобільних сидінь і інші роботи цього профілю, що виконуються нашою компанією, діляться на дві категорії. А саме, реставрація та перетяжка сидінь автомобіля, що відноситься до досить старим і навіть раритетним моделям, і тюнинг сидінь сучасних авто. І ті й інші роботи, як правило, засновані на бажанні власника персоналізувати конструкцію сидінь в автомобілі, змінити “під себе” їх анатомію, встановити бічну підтримку, підтримку для поперекового відділу (так званий підпір), плечового пояса, а так само просто провести комплексний тюнінг сидінь.

Шумоизоляция Mercedes-Benz

Згідно з вимогами замовника, наші фахівці можуть істотно змінити підтримку сидінь, оснастити їх повітряної або механічної підкачкою. При цьому перетяжка сидінь є невід’ємною частиною виконуваної роботи. Тюнінг сидінь проходить з урахуванням всіх Ваших побажань і побажань. Результат буде повністю індивідуальний, будь то виготовлення спортивного сидіння, що володіє високою жорсткістю і міццю або ж пошив сидінь авто, власник якого звичний до м’якого затишку і комфорту. Серед іншого, перетяжка авто сидінь може носити і кардинальний характер, як допустимо «перетворення» стандартних посадкових місць з Skoda Octavia в «ковші» популярних суперкарів Італії.

Перетяжка сидінь (Київ) може носити настільки унікальний характер, що приїхав до нас в новому салоні, скажімо, Lexus, Ви цілком можете поїхати володарем сидінь Bentlеy. Наші висококваліфіковані фахівці виконають пошиття сидінь авто, змінивши їх під стиль відповідає Вашим побажанням марки і навіть конкретної моделі.

Персоналізований тюнінг сидінь в автомобілі обмежується лише фантазією його власника. Майстри компанії «Аверс-Центр» здатні втілити в життя будь-яку запропоновану вами ескіз. Наші креативні дизайнери охоче допоможуть розробити проект, відповідний будь-яким побажанням і вимогам замовника, в якому буде виконана стильна перетяжка сидінь авто з унікальним кроєм. При бажанні замовника можна повністю змінити анатомію кожного сидіння, виконати популярний і затребуваний на сьогодні пошиття сидінь авто з використанням ромбовидної або квадратної рядки.

Перетяжка сидінь виконується з використанням продуктів і матеріалів, визнаних серед відомих світових виробників автомобільних сидінь, серед яких Sparco і UNP. Якісний тюнінг сидінь обмежується лише вашою фантазією і можливостями. Ми ж зі свого боку готові надати досвідчених фахівців і першокласні матеріали. Інсталяція готових фірмових сидінь, що проводиться нашою компанією, не має обмежень по марці або моделі автомобіля. Перетяжка сидінь і їх тюнінг проводиться в будь-якому салоні, з усіма необхідними доробками і установкою спеціальних кріплень. При бажанні замовника ми пожже виконати пошиття сидінь авто під будь-який ескіз або ж відповідно до вже наявної у нас розробкою.

Крім того, перетяжка сидінь авто (Київ) з повною зміною текстилю на шкіряне покриття може включати установку підігріву сидінь і системи кондиціонування. Це дасть можливість власнику і його пасажирам користуватися комфортом салону в будь-який час року.

Тюнінг сидінь Вашого авто може бути виконаний в абсолютно унікальному стилі, наділеному додатковим функціоналом комфортом і унікальністю.

Надіслати заявку