обшивка торпедо

Торпедо

Торпедо – то, що перше кидатися в очі водія і пасажира авто. Масивна частина салону відрізняється складною структурою, тому тюнінг торпедо вважається найбільш копіткої і трудомісткою роботою. Для фахівців «Аверс-Центр» такі складності не проблема, а задоволення в створенні престижного дизайну салону. Торпедо навіть в найдорожчій машині може втратити згодом свою презентабельність. Але ми допоможемо виправити цей недолік. Для цього у нас є двадцятирічний досвід роботи, новітнє обладнання та інноваційні технології тюнінгу авто.

Надіслати заявку

Торпедо від Аверс Центр

Надіслати заявку
перетяжка торпедо

Складнощі перетяжки торпеди

Багато водіїв вважають, що перетяжка торпедо не може виконуватися через складність конструкції, а якщо і буде зроблена, то дуже дорого. Наша компанія розвіє цей міф, коли Ви станете нашим клієнтом. Професійний підхід до роботи і унікальні технології її виконання дозволять за оптимальними цінами провести першокласний тюнінг будь-якої складової частини автомобіля.

тюнинг приборной панели

Щоб клієнти розуміли складність робіт, виділимо кілька основних моментів по тюнингу торпеди:

  1. Демонтаж і установка торпедо – при знятті пістони можуть зламатися, що призведе до неможливості змонтувати назад панель.
  2. Функціональність електроніки – внутрішня частина торпедо складається з усієї електроніки машини. Її потрібно відключити, а потім заново підключити, не порушуючи роботу жодної функції.
  3. Зняття лекал і зіставлення частин обшивки – при виготовленні обшивки панелі потрібно дотримуватися плавності ліній і правильності переходу всіх деталей.

Складнощів багато, тому даємо Ваш слушну пораду: замовляючи тюнінг приладової панелі, звертайтеся тільки до професіоналів.

Торпедо

Ексклюзивна обшивка торпедо

Всі перераховані вище проблеми майстри тюнінг-ательє «Аверс-Центр» вирішують за дві секунди. Наявність спеціалізованих інструментів, розуміння комплектації панелі в найдрібніших деталях дає можливість з тонкістю виконати обшивку панелі. Після обробки жоден пасажир не здогадається, що вона коли-небудь знімалася.

Сам процес перетяжки торпедо відбувається аналогічно з іншими роботами по тюнінгу салону. Спочатку узгоджується дизайн, будуть підібрані матеріали, вказані тонкощі текстури покриття. Виконувати обшивку торпедо доречно разом зі зміною сидінь, керма, дверних карт та інших елементів салону. Комплексний тюнінг дозволить досягти єдиного стилю в дизайні, що зробить його більш презентабельним на вигляд.

Модна перетяжка торпедо від лідера тюнінгу авто в Україні включає:

  • обшивку панелі приладів шкірою або алькантарою;
  • комбінування матеріалів для більш ефектного зовнішнього вигляду;
  • створення рішучих текстур за рахунок вставок з карбону або шпону натурального дерева;
  • ексклюзивне тиснення або гравіювання із зображенням будь-яких малюнків, написів і індивідуальних емблем.

Тюнінг на вищому рівні від віртуозів своєї стихії

Незалежно від того, яке кольорове рішення, фактуру і структуру обшивки обере клієнт, наші майстри втілять в реальність будь-яку фантазію. Кожне замовлення виконується з урахуванням індивідуальних побажань і вимог автовласника. Ми розуміємо, що Ви довіряєте нам свого вірного «залізного друга», тому ставимося до нього з особливою відповідальністю. Наші фахівці постійно вдосконалюють знання, вивчають модні новинки тюнінга світових лідерів.

Якщо Ви ще не вирішили, як повинна виглядати панель після обшивки, тоді наші дизайнери із задоволенням розроблять ексклюзивний проект під конкретну марку авто. Різноманітність варіацій перетяжки допоможуть підкреслити індивідуальну особливість, виділити стиль авто і його власника. Тюнінг панелей салону – це ювелірна робота, а «Аверс-Центр» розбирається в тонкощах таких послуг. Майстри з першого разу виконають замовлення на вищому рівні. Адже це не просто працівники, які приходять, щоб «відзначитися». Це кращі фахівці, які з фанатизмом відносяться до тюнінгу.

На всі виконані роботи ми надаємо гарантію і пропонуємо доступну цінову політику. Ми не затягуємо з замовленням, а виконуємо його в максимально швидкі терміни. Про нас говорять і нам довіряють – тому можете бути впевнені в бездоганній репутації «Аверс-Центр» і без коливань замовляйте будь-які види тюнінгу.

Надіслати заявку