Установка кинотеатров в авто

Переобладнання салонів позашляховиків

Даний вид послуг є одним з основних у сфері діяльності компанії. В процесі роботи проводиться модернізація, часткова або повна заміна деталей інтер’єру. Компанія має досвід більше двадцяти років, тому будь-яке завдання під силу професіоналам своєї справи.

Установка перегородки в машине

Ми зробимо ваш позашляховик унікальним

Аверс-центр »пропонує широкий спектр послуг з переобладнання позашляховиків:

– переробка салону джипа;
– дизайн і побудова «офісів на колесах»;
– установка перегородки між водійським і пасажирським відсіками;
– заміна крісел на більш комфортабельні;
– пошив і перетяжка салону;
– установка мультимедійної і акустичної систем і засобів зв’язку;
– монтаж smart-стекол і штор на вікна і багато іншого.

Установка комфортабельных сидений

Сервіс націлений на підвищення комфорту пересування і захист від сторонніх очей. Ділові люди дорожать кожною хвилиною і не можуть собі дозволити витрачати час даремно під час переїздів. Зробивши робоче місце в салоні позашляховика, можна не відриватися від справ навіть під час руху. При бажанні тут можна відпочити і поспати – зручні крісла анатомічної форми відкидаються назад для більшого комфорту.

«Аверс-центр» неодноразово займався переобладнанням салонів позашляховиків таких моделей як Mercedes Gelandewagen, Lexus LX і GX, Toyota Sequoia і Hummer H2. Ціна залежить від ступеня складності поставленого завдання і ціни матеріалів. Кожен крок узгоджується з замовником, щоб максимально задовольнити побажання. У цій справі індивідуальний підхід – важлива частина успішної роботи, тому представники компанії співпрацюють тільки за таким принципом.

Установка мини-бара

«Аверс-центр» – кращий тюнінг в Києві

Роботи компанії нічим не поступаються західним аналогам, тому послуги тюнінг-ательє користуються великим попитом. Крім переобладнання автомобілів, здійснюється і модернізація салонів яхт, літаків і гелікоптерів. У майстерні «Аверс-центру» можна помити і відполірувати автомобіль, а також провести хімчистку салону, надавши машині «товарний» вигляд.

Знайти ательє можна за адресою: м Київ, вулиця Вербицького, 1.

Надіслати заявку