Тюнинг салонов яхт

Тюнінг салонів яхт і літаків

На дворі ХХІ століття. Країна розвивається, процвітає бізнес, зростає число людей з коштами. Все частіше вони купують яхти, катера для відпочинку, невеликі комерційні літаки та гелікоптери для економії часу, оперативного ведення підприємницької діяльності. Звичайно, дорогі яхти купують, в основному ті, хто вже домігся значних успіхів у своєму бізнесі і купують тому, що відпочинок на воді – це прекрасно. Якщо ж говорити про велику мотору яхту, то це, по суті, другий будинок, в якому людина не тільки відпочиває, але часто і працює, приймає колег по бізнесу. Таких людей стає все більше, відкриваються нові яхт-клуби. Розвиваються літако і вертольотобудування, з’являються нові моделі компактних крилатих і гвинтокрилих машин. Ось чому наша компанія займається зміною інтер’єру цих транспортних засобів.

Тюнинг яхт

Також як з автомобілями, ми займаємося дизайном екстер’єру та інтер’єру серійних моделей яхт, катерів, літаків і вертольотів, оснащенням їх аудіо відеосистемами, будь-яким додатковим обладнанням і аксесуарами. Наша компанія виконує, переважно, дорогі, високотехнологічні і складні проекти. Як і при роботі над автомобільними проектами, фахівці «Аверс-центру» комплексно підходять до зміни інтер’єру будь-якого з таких засобів пересування: займаються перетяжкою салону, виготовленням консолей, барів, вбудовуванням холодильників, організацією підсвічування і установки додаткової світлотехніки, якої в штатній комплектації часто не вистачає.

Перетяжка сидений кожей

Модернізація інтер’єру салону

Компанія «Аверс-центр Тюнінг» є студією дизайну. Тому наші фахівці займаються не тільки салонами автомобілів, але і інших транспортних засобів: яхт, моторних катерів, човнів, а також літаків, вертольотів. Йдеться про перетяжки панелей, сидінь, консолей та інших роботах, про зміну інтер’єру.

Найчастіше до нас звертаються власники таких транспортних засобів, які хотіли б, щоб їх салони стали затишніше, виглядали багатшими, красивіше. Вони хочуть змінити декор, додати в інтер’єр ексклюзивності, шику. Іноді це пов’язано з тим, що техніка знаходиться в досить сумному стані. Найчастіше тому, що їй вже багато років. Другий спонукальною причиною є те, що матеріали, що застосовуються для оформлення інтер’єру і відкритих просторів таких засобів пересування, швидко приходять в непридатність під впливом сонця, вітру, дощу, солоної морської води. Вони вигоряють, втрачають міцність, тому раз на кілька років доводиться перетягувати салон, палубне обладнання.

Тюнинг самолетов

Для таких робіт використовуються призначені для них матеріали, і рідко ті, що застосовуються в автомобілях. Це спеціальні вініл і підлогові покриття для яхт і катерів. Для літаків і гелікоптерів – спеціальні шкіри, хлорвінілом, а також особливий матеріал, схожий на алькантару, що використовується в авіапромі. Всі вони мають сертифікат ISO, мають особливі властивості, не горять і не підтримують горіння. Вініли, наприклад, не нагріваються на сонці, не бояться води, їх можна мити, застосовуючи хімію.

Власникам яхт і катерів ми пропонуємо ще одну послугу – виготовлення стоянкових і ходових тентів, чого не робить практично більше ніхто в Україні. Це спеціальні чохли великих розмірів, які повністю покривають судно на стоянці, або при транспортуванні. Так, це недешеві, але дуже якісні вироби.

Надіслати Заявку