Тюнинг Audi Q7

Audi Q7 – стильний позашляховик

Audi Q7 став першим вседорожником в історії німецької марки. Модель представили в 2005 році і вона стала довгожителем – перебувала в провадженні майже десятиліття.

Проект на тюнінг цього красеня, включав в себе повну перетяжку салону! Але який же тюнінг, без повної шумоізоляції кузова? Саме з нього і почали! А після приступили до робіт з перетяжки салону!

Основним кольором в перетягуванні салону виступила шкіра зеленого кольору! Її використовували на таких ділянках, як: верхня частина торпедо і консолі; підлокітник; карти дверей; бічні частини, підголовники і спинки всіх сидінь! Додатковим кольором при оформленні салону, послужив червоний, з подальшим його використанням на нижній частині торпедо, центральної консолі; підлокітниках і ручках в дверях. А ось червона шкіра з перфорацією і вишивкою ромбами, відмінно доповнила центральні частини всіх сидінь і карт дверей!

Стеля, сонцезахисні козірькі і все стійки в автомобілі, оформили алькантарою зеленого кольору, яка ідеально доповнила абсолютно новий салон. Елементами декору в автомобілі стали карбонові вставки, які замінили нудний пластик.

Тюнінг Audi Q7 від Аверс-Центр

Тюнинг Audi Q7
Надіслати заявку