Тюнинг BMW X6

BMW X6 – спортивне купе для активного відпочинку

BMW X6 – середньорозмірний кросовер класу люкс, що випускається компанією BMW. Він поєднує в собі як ознаки позашляховика, так і ознаки купе. Сама компанія класифікує даний автомобіль як Sports Activity Coupé – спортивне купе для активного відпочинку!

Власник вирішив виконати повний тюнінг автомобіля, як зовнішній так і внутрішній. З зовнішнього тюнінгу слід зазначити установку абсолютно нового комплекту обваження, який включає у себе: передній та задній бампера, накладки на пороги, новий капот, спойлера, вихлопна система й колісні диски, комплект тюнінгу від Hamman!

Тюнинг салона BMW X6

Тюнінг салону власник автомобіля довірив фахівцям “Аверс Центр”! У салоні була виконана повна перетяжка з використанням двох основних кольорів: білого та чорного! Центральні частини сидінь перетягнуті білою шкірою з перфорацією, яка додатково була прострочена подвійною чорною ниткою у вигляді ромба. Бічні частини перетягнуті чорною шкірою, яка має білу окантовку.

А ось карти дверей були перетягнуті в зворотному порядку: центральні частини перетягнуті чорною шкірою з подвійною білою строчкою у вигляді ромбів. Ручка дверей і верхня частина дверної карти перетягнули білою шкірою! Торпедо, консоль і кермо перетягнули в загальному силі салону – верх чорною шкірою а низ білою!

В оформленні салону так само широко використовувався карбон – при оформленні вставок дверей, торпедо, консолі, керма. Стеля і все стійки в салоні автомобіля перетягнули чорної алькантарою, яка підтримує загальний тон салону!

Тюнінг BMW X6 від Аверс-Центр

Тюнинг салона BMW X6
Тюнинг BMW X6
Надіслати заявку