Тюнинг Ford Transit

Ford Transit Business VAN

Щоб бізнес був надійним, йому потрібен надійний фундамент – Ford Transit Business VAN у виконанні тюнінг ательє “Аверс Центр”.

Широкий вибір моделей Ford Transit дозволить успішно вести справи в самих різних областях, а сучасний динамічний дизайн додасть активний ритм будь-якого – навіть найважчому завданням.

Проект на переобладнання цього автомобіля ставив перед собою завдання, в трансформацію зі звичайного мікроавтобуса в комфортний пересувний кабінет на колесах з максимальною можливістю трансформації салону.

Перед початком всіх робіт справили повну шумоізоляцію салону і змонтували напрямні сидінь від VW Multivan. Далі справили установку 3-х сидінь, два з них в пасажирської зоні й одне праворуч від водія, а так само установку заднього дивана від VW Multivan. Завдяки таким сидінням і їх направляючим, салон в пасажирської частини має безліч варіантів трансформацій, аж до складного столика по центру салону!

Всі сидіння перетягнули високоякісної чорною шкірою на бічних частинах та коричневою шкірою на центральних частинах. Додатково встановили автономний обігрівач, кондиціонер, люк.

Переоборудование Ford Transit

Дверні карти оформили в схожому стилі, основні частини виконали чорною шкірою а вставки з коричневої шкіри з елементами декору. У кожній з ніш встановили додаткове LED висвітлення.На центральній консолі між картами дверей встановили елементи управління додатковим обладнання та освітленням.

Стеля і все стійки в автомобілі оформили світло-сірої алькантарою, яка надає салону дуже затишний вигляд, в такому салоні не відчуваєш себе затиснутим всередині автомобіля, ідеально доповнює загальну ауру комплект автомобільних шторок світло сірого кольору. Так само у верхній частині встановили додаткову LED підсвічування.

Додатково для салону автомобіля, пошили комплект автомобільних килимків окантованих коричневою шкірою, виробництва “Аверс Центр”.

Відмінною особливістю автомобіля є: в автомобілі передбачено кріплення для мотоцикла! При необхідності сидіння складаються і заежает мотоцикл який можна зручно транспортувати!

Переобладнання Ford Transit від Аверс-Центр

Бронирование кузова
Переоборудование Ford Transit
Тюнинг Ford Transit
Надіслати заявку