Тюнинг Hummer H2

Hummer H2 – бездоганний у всьому

Hummer H2 – автомобіль не для всіх. Багато хто просто не в змозі усвідомити і оцінити його розміри і його міць. Але ті, хто зупинив свій вибір на Hummer, відмінно знають, що це не просто джип.

Власник даного автомобіля хотів мати не просто стильний позашляховик, а мультимедійний центр на колесах, в чому йому і допомогли фахівці тюнинг-ательє “Аверс-центр”! Давайте розглянемо ближче, що ж було зроблено.

Насамперед провели демонтаж салону і виконали повну шумоізоляцію кузова. Далі приступили до перетяжки салону, основним кольором вибрали білу і синю шкіру, а так само білу алькантару.

Білою шкірою перетягнули всі центральні частини – торпедо, центральну консоль, сидіння, карти дверей. Синьою шкірою оформили інші елементи – боковини сидінь, вставки на торпедо, ручки КПП, повністю перетягнули кермо і багажне відділення, про який ми згадаємо трохи пізніше.

Для декоративних вставок вибрали – натуральний карбон, їм замінили весь пластик в салоні. А для більшого комфорту на все підголовники в автомобілі пошили анатомічні подушки, власного виробництва тюнінг-ательє “Аверс Центр”, які не дають шиї втомитися в далекій дорозі. Додатково на торпедо смонітіровалі кріплення для планшета.

Тюнинг салона Hummer H2

А що стосується багажного відділення, то в ньому побудували потужну акустичну систему!

Акустична система побудована на базі процесора Audison Bit Ten, який працює з трьома підсилювачами:
– один 4-х канальний HCP4
– два 2-х канальних Hertz HP2

Акустичними компонентами були обрані:
– два сабвуфера Focal RIP 305P
– чотири динаміка Focal Integration IS200
– пара компонентів Focal K2 Power 100 KRS

Тюнінг Hummer H2 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Hummer H2
Тюнинг Hummer H2
Бронирование кузова автомобиля
Тонировка авто
Тюнинг Hummer H2
Надіслати заявку