Тюнинг Jeep Grand Cherokee SRT

Jeep Grand Cherokee SRT Цілковите перевтілення

Є автомобілі, одні назви яких вже можуть сказати багато про що. Але не завжди зовнішності і потужності автомобіля, відповідає його салон.

Але салон цього абсолютно нового Jeep Grand Cherokee SRT, власнику автомобіля не подобався, тому він прийняв рішення про повну перетяжки салону!

Перед початком “тюнінгу”, виконали повну шумоізоляцію салону!

Весь салон в автомобілі виконаний в класичному – чорно / білому стилі! Почнемо з торпедо і центральної консолі – верх торпедо виконаний чорною шкірою з білою строчкою, центральні вставки виконали з натурального карбону, а низ торпедо, перехід на центральну консоль та сам підлокітник виконали білою шкірою, а всі бічні частини на центральній консолі виконали так само чорною шкірою , для більшої практичності.

Тюнинг салона Jeep Grand Cherokee SRT

Виконали й перетяжку керма, трохи змінили його анатомію, в місцях хвата керма використовували практичну перфоровану шкіру, центральну частину керма перетягнули білої і чорної шкірою з білою строчкою.

Дверні карти в автомобілі виконали в тому ж стилі що і весь салон – верх і низ дверних карт перетягнуті чорною шкірою з білою строчкою, підлокітники виконали білою шкірою, а ось вставки в дверних картах виконали білої перфорованою шкірою з фірмовою ромбовидною стрічкою “Аверс-Центр”. А пластикові вставки були замінені на вставки з натурального карбону, як у випадку і з торпедо.

Всі сидіння виконали так само в однаковому стилі. Бічні частини сидінь виконані чорною шкірою з рядком білою ниткою, і білим кантом. А центральна частина всіх сидінь виконана білою перфорованою шкірою з фірмовою стрічкою ромбами. На всіх підголівниках виконали вишивку в стилі SRT, а на задній ряд сидінь, додатково виготовили автомобільні підголовники виробництва “Аверс Центр”.

Стеля, все стійки, козирки, в автомобілі виконані чорною алькантарою, для підтримки загального стилю салону автомобіля.

Тюнінг Jeep Grand Cherokee SRT від Аверс-Центр

Тюнинг Jeep Grand Cherokee SRT
Технологии рихтовочных работ
Тюнинг салона Jeep Grand Cherokee SRT
Надіслати заявку