Перетяжка салона Mercedes-Benz G500

Mercedes-Benz G500 – білий немов сніжок

Mercedes-Benz G500 є одним з найпопулярніших автомобілів в країнах СНД. Один з таких “кубиків”, прямо з салону заїхав до нас в “гості” на повне переобладнання салону.

Незважаючи на те що автомобіль був абсолютно новим, переобладнання почали з повною шумоізоляції кузова по класу “президент”. Далі приступили до зворотного збірці, вже перетягненого, нового салону При цьому в салоні замінили задній диван, на роздільні, більш комфортні сидіння від BMW 7-ї серії, які мають безліч регулювань, вентиляцію та підігрів. А між сидіннями встановили спеціально розроблений підлокітник, з містким відділом для ручної поклажі.

При перетягуванні салону, в автомобілі використовувалася виключно біла шкіра і біла алькантара!

Білою шкірою були перетягнуті наступні елементи – торпедо, центральна консоль, кермо, підлокітники, задні і бічні частини всіх сидінь. А ось шкірою рядком ромбами були оформлені центральні частини всіх сидінь (шкіра з перфорацією) і вставки в картах дверей, включаючи вставки в багажнику.

Стеля і все стійки оформили в загальному стилі салону, тільки з використанням білої алькантари.

Додатковим декором в автомобілі послужила перефарбування всіх пластикових деталей – в білий колір з покриттям лаком. У карти дверей вмонтували додаткове підсвічування – холодний неон.

На всі вікна в автомобілі пошили і встановили комплект автомобільних шторок білого кольору, які ідеально доповнюють салон автомобіля. Додатково пошили комплект автомобільних килимків, з окантовкою білою шкірою. На передні сидіння встановили анатомічні подушки виробництва “Аверс Центр”.

Додатковим обладнанням встановили кращий протиугінний комплекс ТЕХНОБЛОК.

Тюнінг Mercedes-Benz G500 від Аверс-Центр

Тюнинг Mercedes-Benz G500
Перетяжка салона Mercedes-Benz G500
Надіслати заявку