Тюнинг Mercedes-Benz G700

Mercedes-Benz G700 BRABUS – не старіючим матадор

Mercedes-Benz G700 BRABUS відкриває нову главу своєї історії успіху, після досить значного переобладнання в одному з найкращих тюнінг ательє України – “Аверс Центр”. Завдяки постійно досконалішим технологіям, висококласному обладнанню, а тепер та відмінному салону – цей культовий всюдихід завжди відповідав найвищим очікуванням.

Після узгодження всіх тонкощів переобладнання автомобіля з власником, приступили до повної його розбиранні і до робіт по повній шумоізоляції кузова.

Далі перейшли до заміни заднього ряду сидінь, на більш комфортні, роздільні сидіння, з безліччю регулювань і додаткових функцій включаючи підігрів і навіть вентиляцію від BMW 7-ї серії, при цьому встановивши між ними спеціально розроблений підлокітник, на якому і розмістили всі органи управління задніми сидіннями.

Тюнинг салона Mercedes-Benz G700

Після цього приступили до перетяжки всіх сидінь – матеріалом послужила чорна шкіра високої якості, з вишивкою ромбами та перфорацією на центральних частинах.

Не забули і про підлокітники та вставки в картах дверей, їх все виконали в загальному стилі, все тієї ж високоякісної чорною шкірою, при цьому на картах дверей додали ще й вишивку ромбами.

Стеля в автомобілі виконали з приємною на дотик й навіть погляд чорної алькантари, який ідеально підкреслює всю ауру автомобіля.

Додатковим декором послужило виготовлення шкіряних килимків з рядком ромбами білою ниткою та логотипом BRABUS.

Але на цьому тюнінг автомобіля не закінчився – в автомобілі встановили професійну акустику Focal в парі з головним пристроєм і декількома сабвуферами в задній частині автомобіля, корпуси яких перетягнули чорною шкірою з вишивкою ромбами.

Тюнінг Mercedes-Benz G700 від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes-Benz G700
Тюнинг Mercedes-Benz G700
Надіслати заявку