Тюнинг Mercedes-Benz SLR McLaren

Mercedes-Benz SLR McLaren – спортивний, легкий, гоночний, престижний

Mercedes-Benz SLR McLaren – суперкар, що випускався спільно Mercedes-Benz і McLaren Automotive.

Хоча цей автомобіль часто класифікується як суперкар, в порівнянні з такими визнаними представниками класу, як Porsche Carrera GT, Lamborghini Murciélago і Ferrari Enzo присутність автоматичної коробки передач і деякі її особливості роблять його швидше представником класу супер-GT, ближчі конкуренти якого – Aston Martin Vanquish іFerrari 599 GTB. Однією з цілей розробників було з’єднати в SLR суперкар і клас GT. SLR – «спортивний, легкий, гоночний».

Переоборудование салона Mercedes-Benz SLR McLaren

Переобладнання салону

При перетягуванні салону, основними матеріалами були червона алькантара, і чорна шкіра, з елементом декору на них – рядком ромбами.

Червона алькантара, використовувалася на бічних частинах сидінь, центральної консолі, торпедо, а алькантара, з рядком ромбами, широко використовувалася при оформленні центральних частин сидінь і їх підголівників, елементів центральної консолі і центральних вставок в дверні карти.

Чорна шкіра використовувалася для оформлення верху і низу торпедо, а так само для верхньої і нижньої частини карт дверей. А ось чорна шкіра з ромбами широко використовувалася для оформлення всієї нижньої частини салону і центральної консолі.

Додатково при оформленні салону, широко використовувався карбон – на вставках дверей, центральної консолі та центральній частині торпедо, при оформленні керма, а так же, окантовках сидінь автомобіля.

Стеля в автомобілі перетягнули з використанням алькантари чорного кольору, додаткової була додана підсвічування у вигляді зоряного неба!

Переоборудование багажника Mercedes-Benz SLR McLaren

Переобладнання багажника

В автомобілі був повністю перероблений багажник! У ньому був встановлений підсилювач і сабвуфер! Весь багажник оброблений чорною шкірою з рядком ромбами, як елемент декору. А панель закриває підсилювач, оформили червоною алькантарою з елементами карбону на бічних її частинах.

Дополнительный декор Mercedes-Benz SLR McLaren

Додатковий декор

В автомобілі встановлена високоякісна акустика Simfoni!

Власник автомобіля, додатково замовив сувенірну, переносну валізу для вина та двох склянок, який був виконаний з червоної алькантари зовні і чорної в середині, з елементами зоряного неба!