Тюнинг Mercedes-Benz

Mercedes-Benz V-class – бюджетний преміум клас

Ви не могли собі уявити, але навіть преміум клас, можна отримати, витративши не так вже й багато грошей! Економте свої гроші правильно – разом з тюнінг ательє “Аверс-Центр”!

Даний проект на переобладнання Mercedes-Benz V-class включав в себе бюджетну будівництво мобільного офісу на колесах зі збереженням преміум сегменту автомобіля. Перед початком всіх робіт, провели повну шумоізоляцію салону, для зменшення шумів під час руху.

Тюнинг салона Mercedes-Benz

Наступний етап в будівництві кабінету на колесах – установка автомобільної перегородки розділяє пасажирську і водійські частини салону. Додатково в перегородці встановили: висувний LCD TV і частина акустичної системи з головним пристроєм, а так само елегантні механічний годинник.

Елементом декору можна відзначити – шпон натурального дерева, м’яка світлодіодне підсвічування в стилі Mercedes-Benz, шкіряні вставки на перегородці та комплект автомобільних шторок ідеально доповнюють салон.

У водійських частини встановили безліч додаткового обладнання, головним можна відзначити – автомобільний холодильник, відеореєстратор і парктроник з камерою.

Тюнінг салону Mercedes-Benz від Аверс-Центр

Тюнинг салона Mercedes-Benz
Тюнинг Mercedes-Benz
Надіслати заявку